Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 24 éves vagyok lassan családot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves vagyok lassan családot szeretnék, de nem találok egy értelmes nőt sem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Félek hogy, ki fogok futni az időből. Egyrészt nem vagyok valami jó az ismerkedésben, meg nagyon sok lány nem is szeretne gyereket és mi van akkor ha én pont egy olyat ismerek meg.
2020. jan. 5. 18:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
65%
Ahaaa, magyarán azért általánosítasz, mert a GYIK-en sok a játszadozó,komolytalan férfiakra utaló kérdés.
2020. jan. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
57%

11-es, hagyd rá. Had forrjon a saját levében! :D

Érthető, hogy miért nincs barátnője, ilyen hozzáállás mellett.

2020. jan. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
23%

Fogadd el a helyzetet, ez csak rosszabb lesz, hidd el. A mai nőket csak a balekok veszik el, sokkal jobb az agglegény élet.


30f

2020. jan. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én idén töltöm a 29-et. Egyelőre esélyem sincs a családalapításra, mert még jelölt sincs. Nem találtam olyan nőt akivel egymásra vágynánk és ő is szeretne családot alapítani. Én akkor mit szóljak? :D Én hozzád képest rég kifutottam az időből. :D
2020. jan. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!