Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem kellek a nőknek akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem kellek a nőknek akkor felesleges megcsináltatni a fitymaszűkület műtétet?

Figyelt kérdés

Nem kellek a nőknek, nem nagyon jön össze normális kapcsolat. Súlyos fitymaszűkületem van de már tudtam vele szexelni is.

De így hogy nem kellek a nőknek úgy gondolom csak egy plusz szenvedés a műtét de műtét után még nagyobb szenvedés lesz hogy teljesen készen állok a nőkre de így sem akarnánk és csak elutasítás van....


2020. jan. 9. 07:57
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

#11 vagyok.


Persze, hogy fajt, es utana be is gennyesedett, ujra kellett varrni ra egy hetre.


Mivel penicillin erzekeny vagyok, eleg sokaig gennyes volt, kb. egy honapig.


De hosszu tavon nem bantam meg, le van a gond. Pisilni lehet vele, masra ugysem hasznalom :)

2020. jan. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
78%
A felrántás egy kegyetlen művelet. Csináltasd meg, saját magad miatt.
2020. jan. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Csináltasd meg, pusztán higéniai szempontból is jó, mert tisztességesen meg tudod majd mosni.


Nekem is megvolt és nem bántam meg.

2020. jan. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
54%
De te miért a barátodhoz hasonlítod magad? Szerintem nem csak a fityma problémát kellene kezeltetni, hanem helyre kellene rakni magad fejben is. Semmi köze a barátod sikertelenségének hozzád. Ne ez legyen már számodra a mérce
2020. jan. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
89%
Amugy kivel szexeltel, ha nem kellesz a noknek?
2020. jan. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
25. Fizetős nővel
2020. jan. 9. 13:02
 27/29 anonim ***** válasza:
Nőtől függetlenül ez egy egészségügyi probléma, ha vérzik a lábad, akkor nem kötöd be?
2020. jan. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom mennyire súlyos, de ha nagyon, szex közben fel is szakadhat. A mütét fáj és még utána is kb. egy hónapig, de megéri, sokkal tisztább és kényelmesebb.

Lehethogy egyszer voltál növel, de rendszeresen nem lehet és nem is szabad így szexelni, a saját érdekedben sem. Ha véletlenül összejönne neked egy nö akkor várjon 1-2 hónapot míg erre a szintre léphettek?

2020. jan. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 george1113 ***** válasza:
XD
2020. jan. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!