Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem kellek a nőknek akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem kellek a nőknek akkor felesleges megcsináltatni a fitymaszűkület műtétet?

Figyelt kérdés

Nem kellek a nőknek, nem nagyon jön össze normális kapcsolat. Súlyos fitymaszűkületem van de már tudtam vele szexelni is.

De így hogy nem kellek a nőknek úgy gondolom csak egy plusz szenvedés a műtét de műtét után még nagyobb szenvedés lesz hogy teljesen készen állok a nőkre de így sem akarnánk és csak elutasítás van....


2020. jan. 9. 07:57
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
93%

En sosem szexeltem, sem fitymaszukulettel, sem korulmetelve, megis megcsinaltattam 30 evesen. Nekem amugy begyulladt, volt vele baj azert. Tehat jol jartam, hogy megcsinaltattam, de nem a nok miatt :)


Amugy a legtutibb, hogy a gyulladas miatt a mutet alatt a Lidocain hatasa "tajekoztato jellegu" volt :)


35F incel

2020. jan. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
11. És milyen volt a műtét? Fájt emiatt?
2020. jan. 9. 09:43
 13/29 Slowrider válasza:
82%

Azért lassan 30 évesen a helyedben még nem akarnám magam ennyire lehúzni a WC-n, ahhoz kicsit még fiatal vagy.

A súlyos fitymaszűkületre nincs más megoldás, csak a részleges vagy teljes körülmetélés. Mindenképpen csináltasd meg. Ha akarsz még felrepedt bőr és vérzés nélkül szexelni, pláne.


A jelen helyzetedből nem lehet következtetni a jövőbeli dolgaidra, DE

ha most nincs barátnőd, akkor leginkább most csináltasd meg, mert utána 3-4 hétig nem szexelhetsz. Persze, gondolom ezt az urológusod elmondta.

2020. jan. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Élni se érdemes így
2020. jan. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
96%
Csinláltassad meg, már csak magad iránti igényességből is.
2020. jan. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
92%

Nőként írom:ennyire nem lehetsz igénytelen magaddal szemben! Alapvető higiéniát nem tudsz tartani. HA találnál is nőt, remélem lesz annyi esze, hogy addig nem lesz szex, amíg ezt nem kezelteted.


Arra nem gondoltál még, hogy esetleg tudat alatt mégis téged zavar, és ezért nincs sikered a nőknél?


Legyél már férfi a saját érdekedben. Biztosan nem kellemes dolog, de ha a nők képesek szülni, irtózatos fájdalmat elviselve, akkor nehogy már ezt ne bírd ki.

2020. jan. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Arra nem gondoltál még, hogy esetleg tudat alatt mégis téged zavar, és ezért nincs sikered a nőknél?


Nem hiszem, barátom megcsináltatta és ugyanúgy sikertelen.... Amúgy nem büdös, nem nedvedzik semmi

2020. jan. 9. 10:15
 18/29 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom milyen alaposan vizsgáltak ki, de a súlyos szűkület a vizelés során megváltozó nyomásviszonyok miatt VUR-t is okozhat, ami évek alatt kinyírja a veséket és amíg nincs nagy baj, addig tünetmentes...
2020. jan. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
88%
A 3 éves fiam is kibírta a műtétet, pedig neki sem a szex miatt lett megcsinálva és legalább tíz évig minimum nem fog szexelni. Ne legyél töketlen. Amúgy anyád miért nem foglalkozott a dologgal?
2020. jan. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Amúgy anyád miért nem foglalkozott a dologgal?


Foglalkozott, el is vitt orvoshoz, fel is rántotta jó volt csak kamasz koromba jött elő a gond, anyukám meg nem fogja húzogatni kamaszkoromba és anyumnak sem mondtam hogy mikor húzogatom akkor nem jön fel a fityma

2020. jan. 9. 11:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!