Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinálok rosszul? Én ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul? Én ezt már egyszerűen nem akarom elhinni.

Figyelt kérdés
29 éves vagyok, mérnök. Magas és vékony vagyok, van saját lakásom, autóm, nyaralóm. Tinderen egy hétvége alatt 50 like simán összejön, randikat is le tudok szervezni, szóval annyira nem lehetek ronda. Volt már egy 5 éves kapcsolatom, de az elmúlt 3 évben semmi komoly nem jött össze. Pár hónapos kapcsolatok maximum, pedig én mindent beleadtam, az összes szeretetemet, odaadásomat, mégis a szikra hiányára hivatkozva elhajtott mind. Egyszerűen nem értem, hogy ezekkel a kvalitásokkal én miért nem kellek senkinek, mikor nálam sokkal bunkóbb, csúnyább, szegényebb férfiaknak lehet barátnőjük. Nincsenek nagy elvárásaim, volt már olyan barátnőm is, akit mások nem tartottak szépnek, de engem ez nem érdekelt. Soha nem fog senki őszintén szeretni? Senkinek nem leszek elég jó?
2020. jan. 3. 09:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
93%
Próbálj meg nem elkeseredni és kevesebbet ezen kattogni, mert tényleg kikészít lelkileg. Vannak nehezebb időszakok, amikor kiborul az ember és úgy érzi nem bírja, hiányzik hogy szerethess és hogy szeressenek, az intimitás, a közös idő, egy kapcsolat velejárói, de ezt nem lehet erőltetni. Ez az érzés is elmúlik egyszer. 2 és fél éve én sem találok senkit, fiatal nőként, sok randim volt ezalatt az idő alatt, tapasztaltnak nagyon jó volt, finomít az igényeken, de a legfontosabb pontokat akkor sem lehet csak úgy félredobni. Egyrészt nem jó helyen keresgélsz, lehet a tinder bevált néhány embernek, de az az idő, amit szánni kell rá, sok borzalmas randin túl lenni, szelektálni... A végére el is megy a kedved és ott állsz "kiégve" az egész felett. Másrészt biztos van valami benned, ami miatt elkerül a szerelem, vagy te kergeted el magadtól. Amíg belül nem oldod meg a problémákat, addig nagy eséllyel nem találod meg a megfelelő embert. Ismered meg magad jobban, gyengeségeid, erősségeid, ami nem tetszik, azon változtass, értékeld magad és ne fogalmazódjon meg benned, hogy vajon elég leszel-e. Megfelelési kényszerrel, önbizalomhiánnyal nagyon rossz randizni. Légy boldog egyedül is, örülj az eddig elért sikereidnek és menj tovább előre, élj nagyobb társasági életet, mozdulj ki több helyre, foglalkozz önmagaddal, szeresd és értékeld önmagad, ez az egyik legfontosabb, és majd személyesen jön valaki, nem valószínű, hogy a tinderen... Hosszú folyamat ez, de mást nem nagyon tehetsz, mint hogy elfogadod és megküzdesz vele. Nehéz másoktól függetleníteni a boldogságunkat.
2020. jan. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Próbálkozz töltött galamb típusú nőknél.
2020. jan. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
52%
Próbálkozz a férfiakkal. :)
2020. jan. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
66%
Mintha csak magamról olvasnék de egy dologban igazuk van az itt szólóknak.Nem szabad azt mutatni senki íránt,hogy nagyon érdekel,érzelmeid vannak,onnantól nem vagy érdekes.Én is elbasztam 1,5év alatt 2x.
2020. jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
De ha meg nem mutatunk ki semmilyen érzelmeket meg úgy csinálunk mintha nem érdekelne minket, akkor meg az a baj. Mert akkor meg a nő tényleg ott hagy minket mondván "úgysem érdekeltelek" és "keresek olyat, aki jobban érdeklődik felém".
2020. jan. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!