Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinálok rosszul? Én ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul? Én ezt már egyszerűen nem akarom elhinni.

Figyelt kérdés
29 éves vagyok, mérnök. Magas és vékony vagyok, van saját lakásom, autóm, nyaralóm. Tinderen egy hétvége alatt 50 like simán összejön, randikat is le tudok szervezni, szóval annyira nem lehetek ronda. Volt már egy 5 éves kapcsolatom, de az elmúlt 3 évben semmi komoly nem jött össze. Pár hónapos kapcsolatok maximum, pedig én mindent beleadtam, az összes szeretetemet, odaadásomat, mégis a szikra hiányára hivatkozva elhajtott mind. Egyszerűen nem értem, hogy ezekkel a kvalitásokkal én miért nem kellek senkinek, mikor nálam sokkal bunkóbb, csúnyább, szegényebb férfiaknak lehet barátnőjük. Nincsenek nagy elvárásaim, volt már olyan barátnőm is, akit mások nem tartottak szépnek, de engem ez nem érdekelt. Soha nem fog senki őszintén szeretni? Senkinek nem leszek elég jó?
2020. jan. 3. 09:38
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Hidd el lesz olyan aki ezt értékelni fogja :)
2020. jan. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Bízom benne, csak jó lenne tudni, hogy mikor. Mert emiatt a kilátástalanság miatt már az idegösszeroppanás szélén állok.
2020. jan. 3. 10:27
 13/25 anonim ***** válasza:
70%
"Nagyon tudok szeretni és ezt hamar ki is mutatom" vagy valahogy így fogalmaztál. És ezen buksz el. A nők sportot űznek abból, ha valaki könnyen beléjük habarodik, azt leírják és onnantól már nem érdekes az illető. Taszító tud lenni, ha valaki túl hamar ad hangot az érzéseinek. Csak azután vállald fel, mit érzel, amikor már a másik színt vallott. Ne ajándékozd oda túl hamar a szíved, mert nem becsülik meg. Remélem találsz majd olyat, aki tud értékelni. téged.
2020. jan. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Ket dolog lehet sztem: valami olyasmi van amiert nem akarnak/nem mernek szolnineked... Igy lehet nem artana pl visszajelzést kerni volt kapcsolatoktol. A masik h tenyleg ez van, nincs meg a szikra... A nok megerzik ha nem tényleg oket akarjak szemelyesen hanem inkabb csak egy kapcsolatot
2020. jan. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
33%

Most mit vársz olyan pi_áktól, aki azt tartja szeretet kinyilvánításnak, hogy rendszeresen megcsalják és kiütik a fogát? Mert az milyen macsó. Szánalmas az egész.

Rossz helyen keresgélsz. Keress ott, ahol még van normális értékrendje a nőknek.

2020. jan. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy tökös? Magabiztos? Ahogy látom semennyire, ha a sírás szélén állsz. Egy nő szereti, ha a férfi férfi és nem egy sírós nyaralótulajdonos.
2020. jan. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
17%

'Nagyon tudok szeretni és ezt hamar ki is mutatom" vagy valahogy így fogalmaztál. És ezen buksz el. A nők sportot űznek abból, ha valaki könnyen beléjük habarodik, azt leírják és onnantól már nem érdekes az illető.'


Lepontozták ezt a hozzászólást, pedig van benne igazság. Ha nagyon tudsz szeretni és ezt úgy mutatod ki, hogy mindent megteszel a másikért, akkor nagyon hamar csicska leszel, az meg nem kell nekik. Van egy egyensúly a kettő között, amit megtalálva érdekes maradsz a párod számára.


Ha szeretnél önfejelesztést végezni ezen a területen, írj rám, átküldök egy YT csatornát, ahol témában videókat találhatsz.

2020. jan. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
72%
Nem az a baj h hamar megszeret valakit es kimutatja hanem h nem tenyleg a masikat szereti meg csak a sajat szeretetehseget kompenzalja. Hogy mondhatod valakinek h.szereted ha alig ismered? Igen ez taszító mert egy jelzes hogy nem engem akar a masik csak egy baratnot meg valaki aki feltetel nelkul szereti. Ilyen viszont nincs csak anyai szeretetben
2020. jan. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
30%

"mindent beleadtam, az összes szeretetemet, odaadásomat, mégis a szikra hiányára hivatkozva elhajtott mind"


Ez a gond. Ezt nem szabad, mert elbízzák magukat, bólogató kiskutyának gondolnak, aki örül ha nője van, és nem a végzet alfahímjének aki mellett a nőnek kell örülnie, hogy figyelmet fordít rá, és hogy ad érdékes magjaiból, aki bármilyen nőt megdughat. Különben "nincs meg a szikra" "aranyos vagy, szeretlek mint embert, de..."


Ez van. az ember próbálja elhitetni magáról hogy ő több mint egy állat (főleg a nők próbálják), de párkeresésnél látszik, hogy egyáltalán nem.


Tagadás indul! 81% os, és csapata le pontozás indul. Jelentgessetek is, hogy hátha törlik ezt a hozzászólást.

2020. jan. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Én 30 vagyok, 2 hosszabb kapcsolatom volt, 2 éve semmi. Hozzám képest te jó helyzetben vagy, mert velem randira se jönnek illetve szóba se állnak velem a nők. Nem vagyok ronda, van pénzem, házam, kocsim.


Csak annyi a gond hogy nem bírják a képem...

2020. jan. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!