Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinálok rosszul? Én ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul? Én ezt már egyszerűen nem akarom elhinni.

Figyelt kérdés
29 éves vagyok, mérnök. Magas és vékony vagyok, van saját lakásom, autóm, nyaralóm. Tinderen egy hétvége alatt 50 like simán összejön, randikat is le tudok szervezni, szóval annyira nem lehetek ronda. Volt már egy 5 éves kapcsolatom, de az elmúlt 3 évben semmi komoly nem jött össze. Pár hónapos kapcsolatok maximum, pedig én mindent beleadtam, az összes szeretetemet, odaadásomat, mégis a szikra hiányára hivatkozva elhajtott mind. Egyszerűen nem értem, hogy ezekkel a kvalitásokkal én miért nem kellek senkinek, mikor nálam sokkal bunkóbb, csúnyább, szegényebb férfiaknak lehet barátnőjük. Nincsenek nagy elvárásaim, volt már olyan barátnőm is, akit mások nem tartottak szépnek, de engem ez nem érdekelt. Soha nem fog senki őszintén szeretni? Senkinek nem leszek elég jó?
2020. jan. 3. 09:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%

lehet nagyok az igényeid

ha igen akkor vidd lejebb

2020. jan. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%
Nem a megfelelő lányokkal találkoztál, és azt sem kéne figyelmen kívül hagyni, hogy neked is lehetnek nagyon rossz tulajdonságaid, ami miatt elhajtanak a lányok...
2020. jan. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%

Azt csinálod rosszul, hogy azt hiszed, azoktól a dolgoktól lesz nőd, amikkel úgymond csak magadnak tartozol. Illetve úgy látom, van benned egy elég durva megfelelési kényszer ahelyett, hogy a magad útját járnád, aztán aki akar, csatlakozik...


Másrészt meg abbahagynám a társkeresősdit pár hónapra a helyedben... Látszik, hogy ki vagy égve és nagyon rá vagy görcsölve és ez nem a legjobb, ha ismerkedni akarsz. Tedd le egy kicsit a lantot és fókuszálj másra. Jobb lesz neked is, ha elfelejtesz kicsit "csak azért ismerkedni, hogy abból kapcsolat legyen".

2020. jan. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az igényeimet már annyira leadtam, amennyire csak lehet.
2020. jan. 3. 09:50
 5/25 anonim ***** válasza:
74%
a sírást nem mindenki szereti. De van aki a nyaraló miatt majd megbocsájtja ezt a hibádat:)
2020. jan. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%

Nem az a fontos hogy van saját lakásod, autód, nyaralód. Az hogy milyen ember vagy sokkal fontosabb. Lehet nem jó nőkkel ismerkedtél eddig.

29/L

2020. jan. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Mindig megkapom, hogy jó ember vagyok, csak nincs meg az a plusz. És kb 30, vagy nem is tudom, hány randi után nekem már igencsak gyanús, hogy nem a nőkkel van a baj, belőlem hiányzik valami...
2020. jan. 3. 09:58
 8/25 anonim ***** válasza:
87%

A leírásod alapján én úgy érzem, hogy a tárgyi tulajdonaid alapján értékeled magad. Ezekkel könnyen lehet randit találni, de hosszú távon csak aranyásók maradnak melletted.


Belső értékeiddel mi a helyzet?

2020. jan. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Belső értékeimről (ami most releváns) annyit, hogy odafigyelek a másikra, nagyon tudok szeretni, és hamar. Igazából nagyon ki vagyok éhezve a szeretetre, talán ez lehet a baj?
2020. jan. 3. 10:02
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Hmm foglalkozz önismerettel!

Idővel rá fogsz jönni, hogy mindenki a saját útját járja és neked azt a valakit kell megtalálnod, aki számára pont úgy vagy elég jó, ahogy vagy.

A bunkóbb, csúnyább...stb emberekben az a közös, hogy egyik sem te vagy, így lényegtelen, hogy ők hol tartanak.

Valószínűleg 5 éves korotokban is teljesen mást csináltatok, így nem csoda, hogy most sem ugyanott tartotok.

2020. jan. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!