Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi kétségbeesett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi kétségbeesett férfi?

Figyelt kérdés
Pár napja kiírtam egy kérdést kíváncsiságból. Ahol leírtam hogy tinédzser lány vagyok és nem találok normális férfit. Eddig 20 férfi írt rám. Ha ugyanezt kiírnám úgy hogy fiú vagyok, akkor valószínűleg egy lány sem írna. Mi ennek az oka hogy így felborultak az arányok? Ennyivel több férfi van itt? Ennyivel nehezebben ismerkednek a férfiak? Nem akarok megsérteni senkit, tényleg csak kíváncsiságból kérdezem.
2019. dec. 27. 11:15
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

"hiába van egy csaja, neki a világ csaja sem lenne elég"

Aha, beszélj a magad nevében. Én pl. képes lettem volna exemmel leélni az életem, elfogadtam minden hibáját és nem akartam megváltoztatni. Ő volt az akinek minden mindig kevés volt, mindent meg akart változutatni, sose tudta elfogadni, hogy olyan vagyo kamilyen, mindig valaki/valami máshoz kellett neki mindent hasonlítania...

Aztán fogta magát félrekefélt majd nagy "kegyesen" szakított...

Az össze haverom nagyjából így járt, mindegyik esetben a csaj lépett félre és/vagy szakított...

2019. dec. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

#29 egymást hülyítik ezzel, mivel csak a nagymacsó "jópashee"-kat veszik észre, velük mennek el, aki fogja, dugja, dobja őket, így ebből infulnak ki. Átlagos nem kell.


De sok más dologgal hülyítik egymást, hogy mi KELL pasiknak, mindegy hogy a pasi mit mond. Pl minden nő ragaszkodik ahhoz, hogy a pasi szopást vár el, és a szájába is élvezne. Mindegy, hogy azt mondom neki, nem izgat...

2019. dec. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
0%

A GYIK-re járó pasik nagy többsége kapcsolatfüggő.

És vagy szűz aki pinában reménykedik. Ezért.

2019. dec. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!