Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi kétségbeesett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi kétségbeesett férfi?

Figyelt kérdés
Pár napja kiírtam egy kérdést kíváncsiságból. Ahol leírtam hogy tinédzser lány vagyok és nem találok normális férfit. Eddig 20 férfi írt rám. Ha ugyanezt kiírnám úgy hogy fiú vagyok, akkor valószínűleg egy lány sem írna. Mi ennek az oka hogy így felborultak az arányok? Ennyivel több férfi van itt? Ennyivel nehezebben ismerkednek a férfiak? Nem akarok megsérteni senkit, tényleg csak kíváncsiságból kérdezem.
2019. dec. 27. 11:15
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
97%

A 20 válaszolóból talán 18 olcsó prédának vélt, kettő komoly ismeretségre vágyhatott.

Ffi.

2019. dec. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
62%

"Eddig 20 férfi írt rám."


Pont emiatt nem írnak rá a nők a férfiakra. Mivel minden nőre ráír 20 férfi, emiatt a nők nem írnak rá senkire. Nincsenek rákényszerülve.

2019. dec. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
87%
Csak itt van ennyi és 20 -ból 20 csak le akar veled feküdni, és aztán elfelejteni. ;)
2019. dec. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
73%

"Miért van ennyi kétségbeesett férfi?"


Mert az összes p..na a nőknél van.

2019. dec. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
60%

"Csak itt van ennyi"


Tháháháháhá háhá :D Ez vicces volt.


Vagy a szokásos "csináljunk úgy, mintha ez az oldal lenne a legrosszabb, mert az hangulatos"-dolog.


#Kérdező


Azért, mert az élet szar és azt hiszik, ha összejönnek vagy lefekszenek valakivel akkor jobb lesz. Pedig nem. Max egy kis időre, de az élet pontosan olyan szar marad, mint előtte. Sőt még szarabb lesz, mert telt az idő és mivel minden romlik alapvetően, így csak szarabb lehet a jövő, jobb nem. Ezért sietnek olyan sokan. Lehet tudatalatt a többség azért érzi valahol, hogy a jelenleg általunk ismert világnak cirka 20 éven belül vége lesz. És az nem olyan sok idő, a többségünk középkorú lesz akkoriban akik itt tanyáznak.

2019. dec. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
36%
Hallod írhatok neked privit? Nő vagyok de kíváncsi vagyok írt e neked az a faszi akivel hetek óta levelezek. :D ha igen akkor át is passzolnám neked nyugodt szívvel :D
2019. dec. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
6%

Igen, mivel a lányoknak sokkal könnyebb ismerkedni, így nem szorulnak rá, hogy itt ráirogassanak férfiakra.


De itt annyira nem is durva az arány, társkeresőkön 4x annyi férfi van, mint nő.

2019. dec. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
12%

Igen, ennyivel nehezebben ismerkednek, és ennyire könnyen a nők, akik pedig inkább kezeltetik magukat a "jópashee"-val (20 másik nő mellett), mert "hátha engem választ", minthogy összejöjjenek egy átlagossal, akinek ő az egyetlen.


Nők kényelmes helyzetben vannak, csak váogatniuk kell a jelentkezők közül, ezért nem írnak, mindent a férfinak kell megtennie.

2019. dec. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%
Mert fel akarják venni a Csokot.
2019. dec. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
20%
Igen, ennyivel több férfi van, nem csak itt, hanem az egész országban. Köszönjük meg a nyugati jóléti országoknak, hogy kivitték a nőket innen a balkánról. Így már valóban 1 nőre 20 férfi jut itt.
2019. dec. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!