Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi kétségbeesett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi kétségbeesett férfi?

Figyelt kérdés
Pár napja kiírtam egy kérdést kíváncsiságból. Ahol leírtam hogy tinédzser lány vagyok és nem találok normális férfit. Eddig 20 férfi írt rám. Ha ugyanezt kiírnám úgy hogy fiú vagyok, akkor valószínűleg egy lány sem írna. Mi ennek az oka hogy így felborultak az arányok? Ennyivel több férfi van itt? Ennyivel nehezebben ismerkednek a férfiak? Nem akarok megsérteni senkit, tényleg csak kíváncsiságból kérdezem.
2019. dec. 27. 11:15
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
6-os küldd csak a nevét :D
2019. dec. 27. 11:48
 12/33 anonim ***** válasza:
58%
Egyrészt mert a fiatal korosztályban jóval több a férfi, mint a nő. Másrészt mert az átlagos vagy az alatti külsővel és/vagy anyagi helyzettel rendelkező férfiak a kutyának sem kellenek.
2019. dec. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
97%

Nem is ez az igazán ciki.

Tegnap több kérdésre is válaszoltam, minden válaszomból kiderült, hogy lány vagyok. Ugyanaz a felhasználó ugyanazt az üzenetet elküldte az összes válaszomra. Aztán ki tudja hány másik tucat válaszolónak küldi el ugyanazt a sablon szöveget.

2019. dec. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
73%

Azért egy ilyen oldalon elég merész komoly következtetéseket levonni.

Az mindenesetre tény, hogy a nőket mindig is körbeugrálták a majmok, ami mondjuk szerintem baromi zavaró lehet egy idő után.

Régen azért volt a férfiaknak is egy is tartása, de manapság mintha ez már csak nyomokban lenne fellelhető.

2019. dec. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
84%
A gyk tele van kiéhezett pasikkal, akik minden nőre rácuppannak, akinél csak egy kicsi lehetőséget is látnak arra, hogy meg lehet őket fogni. Azt tanácsolom, senkivel se ismerkedj itt, mert tele van a placc megkeseredett férfiakkal, még az is, aki normálisnak tűnik kezdetben, az is bekattan egy idő után és csak pocskondiázásra vagy nyavalygásra képes.
2019. dec. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

A puncihiány megőrjíti azokat, akik egydimenziósan látják a világot (nincs életük, nincs erős és stabil értékrendjük, csak kergetik a nőkön keresztül az elismerés és külső megerősítés hamis és múlandó vágyát) és képtelenek uralni a szexualitásukat.


Kb. ez a kép tökéletesen ábrázolja ezt a jelenséget (csak a sárkány helyett képzelj oda egy puncit :D):


[link]

2019. dec. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
68%

Amúgy nincs nő hiány, mert több nő születik, mint férfi. A családomban is kb 80-20 az arány a nők javára. Alig van férfi a családban.

Egyszerűen csak azért tűnik így, mert az internet korában a nők már szinte menekülnek a férfiaktól. Én is menekülnék, ha napi húszan írnának rám. Elég csak felregisztrálni társkeresőre nőként. Fél perc sem telik el, és valaki már rád is írt. Már többször kipróbáltam.

2019. dec. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

"mert több nő születik, mint férfi"

Hát ezzel pont sikerült "beletrafálnod". Mert pont, hogy több férfi születik, mint nő, csak a férfiak (nem túl nagy mértékű) többsége elfogy az 50+ korosztályokban és átfordul nagyon nagy mértékű nőtöbbletre. De ugye azt mondanom sem kell, hogy egy 50+-os nő már nem olyan kelendő, mint egy 20 éves? Nem hiszem, hogy a 20-30 éves férfiak 50-es, 60-as "szingli" nagyikra vágynának...

2019. dec. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
54%

51-49% az arány.

[link]

Azt hiszed, hogy azt az 1% különbséget bármilyen módon is érzékeled?

2019. dec. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
46%

#19: Jó lesz az 2%-nak is. Viszont ezek csak az azonos korosztály számai. Ha a társkeresési szokásokat is hozzáveszed ehhez, akkor mindjárt nagyobb lesz a különbség, amit már egyértelműen észre lehet venni. Csak mivel női oldalon ennek egyértelműen pozitív a hatása, ezért egyszerűbb tagadni, mint belegondolni.

Ha gondolod leírom részletesebben is, hogy miért nem ennyire egyszerű a matek.

2019. dec. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!