Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi kétségbeesett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi kétségbeesett férfi?

Figyelt kérdés
Pár napja kiírtam egy kérdést kíváncsiságból. Ahol leírtam hogy tinédzser lány vagyok és nem találok normális férfit. Eddig 20 férfi írt rám. Ha ugyanezt kiírnám úgy hogy fiú vagyok, akkor valószínűleg egy lány sem írna. Mi ennek az oka hogy így felborultak az arányok? Ennyivel több férfi van itt? Ennyivel nehezebben ismerkednek a férfiak? Nem akarok megsérteni senkit, tényleg csak kíváncsiságból kérdezem.
2019. dec. 27. 11:15
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
35%
férfiak dolga a kezdeményezés.. Hamarosan jön valamelyik idiótától egy kérdés.. hogy "kezdeményezek férfiként rendszeresen de a nők le se sz@rnak"
2019. dec. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Majd észreveszed, hogy ugyanaz a pár ír csak.
2019. dec. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Szia!

Irok privit kisaranykaticacskam.

2019. dec. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
42%

#20

Bármit is írnál le, az csak a te kényszer képzeted.

2019. dec. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

#20:

Hagyd a fenébe. Számolni nem tud (51-49=1 ???), a helyesírás sem megy (a kényszerképzet szót egybe írjuk), a sajátjától eltérő vélemény pedig csak hibás lehet. Tőle várnád el azt, hogy összetettebb dolgokat megértsen?:)

2019. dec. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
39%

A nők önmagukban sokkal kelendőbben szinte bármelyik korosztályt nézve, mint egy férfi. A nők sokkal jobban tudják eladni magukat, mint a hapsik.

A hapsik azért próbálkoznak 1000-el itt, mert nem veszik észre még most sem, hogy az eddigi párkapcsolati problémáik is pont vagy a mohóságaik miatt történt (értsd: hiába van egy csaja, neki a világ csaja sem lenne elég), vagy mert elmujáskodták a dolgokat, bár ehhez úgy gondolom, hogy két fél kell...

2019. dec. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Szerintem a "kétségbeesett emberek" aránya egyforma a nemek közt.
2019. dec. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Ez ott kezdődik ami kissé egyszerűnek tűnik de igaz, hogy aki hátrányosabb külsővel rendelkezik az háttérbe szorul.
2019. dec. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, honnan jön a nőknél, hogy "biztos dugni akar" ha ráír valaki? Nem lehet, hogy pont elveszik/elszalasztják a lehetőséget, hogy bárki is jobban megismerhesse őket? Ha 20ból 3 normális, és esélyt sem adsz annak a 3-nak, akkor te vagy a balfék. Sírnak, hogy 20 csak dugni akaró írkál, közben pedig valószínűleg 3 normális ember ismeretségét szalasztották el. Pedig csak nyitottabbnak kéne lenni, gyakorlatilag a kisujjukat sem kéne mozdítani normális kapcsolatért.
2019. dec. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

"a sajátjától eltérő vélemény"


Nekem nincsen véleményem. Pont ezért tudom, hogy a te véleményed is csak egy kényszer képzet.

2019. dec. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!