Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyenek itt a férfiak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek itt a férfiak? Nem általánosítás, kivétel nélkül ezt tapasztalom.

Figyelt kérdés

Sok évet éltem külföldön, ahol szintén próbáltam ismerkedni, ismerkedtem. Sokkal könnyebben ment, mint itthon.


Emlékszem udvariasak voltak a férfiak, volt hogy az éjszaka közepén értem jött az akkori párom/udvarlóm, meg se kérdezte hova menjünk, mindig meglepetés volt, éjjel 11-kor elvitt 100 km-re megnézni egy másik várost, a városban éjjel sétálgatunk, az egyetlen éjjel nappali étteremben boroztunk, ettünk, a kocsiban szerelmeskedtünk majd hazavitt hajnali 3-kor..


Itthon, amit tapasztalok: 180 fokban az ellenkezője.

Igazi meglepetés, ha egy férfi hajlandó meghívni egy kávéra, nem elsőre lakásra hív.


28 éves vagyok.


MI EZ A DIVAT ITT?? HOL A HIBA??


2019. dec. 17. 19:47
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán lehet komolyan venni a szöveged, ha egy 2019-es kérdést kiemelsz. Ha annyira király volt neked külföldön, miért nem vagy ott újra? Vagy miért nem külföldi pasit keresel itthon?


Egyébként, külföldön sem mindenki ilyen. Itthon, meg csóróság van. Ettől függetlenül, elég sok haverom szereti kocsikáztatni a csajokat.

2021. jan. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
200 km-nyi benzin meg egy jokora kajalas az pont nem a magyar fizetesekre szamolt randiprogram. En jol keresek palyakezdokent, de ennyi penzt csak olyanra tudok raszanni akivel egyutt is vagyok. Tonkre is mennek hamar ha minden randira ilyet szerveznek..
2021. jan. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!