Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyenek itt a férfiak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek itt a férfiak? Nem általánosítás, kivétel nélkül ezt tapasztalom.

Figyelt kérdés

Sok évet éltem külföldön, ahol szintén próbáltam ismerkedni, ismerkedtem. Sokkal könnyebben ment, mint itthon.


Emlékszem udvariasak voltak a férfiak, volt hogy az éjszaka közepén értem jött az akkori párom/udvarlóm, meg se kérdezte hova menjünk, mindig meglepetés volt, éjjel 11-kor elvitt 100 km-re megnézni egy másik várost, a városban éjjel sétálgatunk, az egyetlen éjjel nappali étteremben boroztunk, ettünk, a kocsiban szerelmeskedtünk majd hazavitt hajnali 3-kor..


Itthon, amit tapasztalok: 180 fokban az ellenkezője.

Igazi meglepetés, ha egy férfi hajlandó meghívni egy kávéra, nem elsőre lakásra hív.


28 éves vagyok.


MI EZ A DIVAT ITT?? HOL A HIBA??


2019. dec. 17. 19:47
1 2 3 4
 11/32 Barnabas333 ***** válasza:
24%

Elsőre én is sétálni szoktam vinni a nőket mikor még 10éve randizgattam, pedig úriembernek tartanak.

Mondjuk volt olyan nő akivel bárba mentünk, lehúzott pár koktéllal és odébb állt.

De olvasgasd itt el a férfiak sirámait milyenek lettek a nők, meg azért egy külföldi megtehet bármit van rá lóvé, nem úgy mint itt, hogy átlag magyar félre tenni sem tud.

2019. dec. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
15%

bocs, nincs erre pénzem


de van még 2 jó éved, hajrá

2019. dec. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
22%
Itt teljesen más az igény, mert hát ez Balkáni Amerika...
2019. dec. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
13%
Igénytelen nő vagy, ha kocsiban qrsz.
2019. dec. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Mert a nők is ilyenek, és kiegészítik egymást:)

Ahogy külföldön kedvesebbek a férfiak, úgy kedvesebbek a nők is.

Ezt igazából maguknak generálják a nők és a férfiak egyaránt:) Amikor pár nő kidob egy lelkiismeretesebb srácot utána a srác a sarki pizzázóba viszi a kövi csajt randizni és beválik akkor jó hogy ennél marad. A kedves nők meg meglesznek csalva akkor ott is inkább bunkó lesz a hölgy másokkal és nem bántják annyira meg.

(bár náluk a napi 1-5 ismerkedős levél is fokoz dolgokat)


A hiba az emberekben van, köszönd ezt mind a férfiaknak, mind a nőknek itthon:)

2019. dec. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
64%
Ott a hiba, hogy nem magára a férfira vagy kíváncsi, hanem az általa nyújtott élményekre.
2019. dec. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
23%
Ha tudnák, hogy ezek után a kocsiban kefélsz a helyszínen, szerintem még kaviárt is kapnál a kávédba.
2019. dec. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
67%

Tudod mikor vágnék neki éjjel 11 kor egy romantikus túrának....és nem , nem a pénz az oka. Éjjeli bagoly vagyok de ez még nekem is sok lenne.

Egyébként elég nagy összegeket kiadtam randikra,illetve kiadok ,hogy a kiszemelt nővel találkozhassak (én is külföldön vagyok). Ettől udvariasnak számítok? Nem hinném.... Az udvariasságot nem pénzben mérik.

De az hogy valaki a lakására hív elsőre, az megint csak nem normális...

A te dolgod hogy kiszűrd az ilyeneket.

Egyébként azon nem csodálkozom hogy ez megy otthon, mégis miből hívjon el több randin keresztül, és miből fizesse a motelszobát? Így is csak vegetálnak az emberek otthon, tudod elég nagy pofáraesés lehet mikor már a 3. randin fizet mindent, hozza viszi a kocsijával, de végül a nő kikosarazza. Ezt még eljátsza 3 másik nővel, aztán jó eséllyel a 4. nővel kölcsönösen bejönnek egymásnak. Mire odajut, elköltött 2 havi fizetést....

Aztán átgondolja hogy még az ágyig sem jutottak el, és egy prosti ennyi pénzért mennyi élményben részesítette volna.

Nem prostizok, de egy ilyen elgondolás alapján meg tudom érteni azt aki igen.

Azért nőként elég más mikor valaki már ki van éhezve és akar egy kis szórakozást, kis szexet. Nem kell sokat dolgoznia érte...ellenben egy férfival...


Normális kapcsolatnál persze teljesen más a felállás.

2019. dec. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
13%
Bocsi, de az a helyzet, hogy sok évet éltél külföldön... Sokat.. Tehát megöregedtél. A fiatal csajokért tepernek mindenhol és minél öregebb vagy, annál kevésbé vagy a célkeresztben.
2019. dec. 18. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
92%
Helyesbítek, itthon már ötegnek számítasz, külföldön még símán jó nőnek. Szerintem ne gyere haza, itt irigy, megkeresedett spúr férfiak jutnak csak.
2019. dec. 18. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!