Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a picivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a picivel átlag feletti szép lányoknak szinte kivétel nélkül +185 magas pasija van?

Figyelt kérdés
...miközben rengeteg alacsony, de helyes/jóképű fiú egyedülálló (mint pl. én). Miért számít ennyire fontosnak a férfi magassága a nők szemében?

2019. szept. 29. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Nincsen az összes átlagostól kicsivel szebb lánynak 185+ cm-es barátja. Csak te csak ezeket veszed észre.
2019. szept. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem feltétlenül igaz! Hú, de szerény vagy..
2019. szept. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%
Én inkább azt látom, hogy a kevésbé szép nőknek fontos a szép-magas barát.
2019. szept. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Haverom 193cm, 100kg jókötésű "állat", mégis egyedül van 10 éve. Ez nem ettől függ.
2019. szept. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Sokkal többre tartják a normálisnak mondott nők a szerénységet, mint azt hogy milyen magas vagy.
2019. szept. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#3: Mégis minden csinos, szép, karcsú, babaarcú egyetemista lányismerősömnek tipikus magas, szálkás/sportos, jóképű Shawn Mendes kaliberű fiúja van.
2019. szept. 29. 16:49
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

Hát akkor elég sok jó pasi (magas, helyes) van Magyarországon, ha minden picit is szép lánynak ilyen barátja van. Nem tudom, neked miért baj, ha a kapcsolatban mindkét fél jól érzi magát a másikkal? Akkor neked, mint kívülállónak nem mindegy, hogy ismeretlen emberek kivel vannak kapcsolatban?


Vagy ez csak egy sima alacsony pasis siránkozó kérdés?

2019. szept. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Ne számítson semmi, az jó lenne?

Baj, ha magas/alacsony szőrös/csupasz gazdag/csóró tanult/buta okos/sötét jó lelkű/bunkó etc...

Akinek kelleni fogsz annak kellesz, akinek nem annak nem...

Érdekes én látok nagyon furcsa párokat is, kint a világban, ahol az egyik fél igencsak a szintje alatt választott(gyk szavaival élve) és egyik sem undorral néz a másikra. Ki érti ezt?

2019. szept. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%
Nem igaz amit mondasz. Aki bevállalja h puncsol, s megalázkodik a nőknek, akkor lesz párja, ha nem akkor nem lesz. Megalázkodás alatt értem azt ha fizetsz egy sütit vagy bármi "számodra kedveskedésnek szánt" dolgot, a nő ezt úgy éli meg: nah ez is megvan, van nála jobb elérhető most? Nincs akkor jó lesz, ha van akkor visszautasít. Egyébként meg mivel te akarod a kapcsolatot, ezért őmadamsága ezt felsőbbrendűségnek éli meg részéről, mert köszöni szépen, ő egy modern, önálló nő, nincs szüksége senkire. Szóval nem a 185cm+ kell, hanem a cscska, s h milyen fokozatba azt a női egyede válogatja. Vkinek elég annyi h játszhat vele, vki szivatja is a hapsit, mert hát "megteheti", vagy helyette másik 1000. Nem mind1? Darab darab... Ide jutott a nagy modern nő.
2019. szept. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Te mekkora egy degenerált vagy... :D
2019. szept. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!