Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én tapasztalom azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tapasztalom azt, hogy átlag alatti pasiként öngyilkosság egyetemista/diplomás csajokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem is feltétlen arra gondolok, hogy diplomás a diplomással jön ki, mert én is végzős vagyok egyetemen - tehát egyáltalán nem savanyú a szőlő - hanem arra, hogy mennyire el vannak szállva maguktól amiatt, hogy vagy egyetemre járnak vagy pedig már diplomát szereztek. Még a tipikus molett, fekete keretes, nagyszájú, kevésbé szép csecsemőgondozó (GYFK) szakos csajok is. És akkor a jogász/számvitel/orvostan hallgatókról nem is beszélve. Mindegyik ilyen csajnak márcsak az arcáról is az önelégültség jön le, legalábbis nekem. Tipikus kiskirálynős pózolgatás, 3 tucatnyi szelfi Palvin Barbi arcvágással (persze a fele külföldi elit nyaralásokon, hogy trendi legyen). Ellenben a boltban dolgozó vagy árufeltöltős csajokról egyáltalán nem érzem ezt a nagyképű kisugárzást és tök szerénynek látszanak (jó mondjuk az is igaz, hogy baromi ritkán látni csajokat nem diplomás munkakörben). Utóbbiakkal szeretnék főként ismerkedni, mert úgy érzem, hogy 26 éves átlag alatti pasiként csak maximum náluk lehetne esélyem. A diplomás csajok teljesen más értékrendet képviselnek és baromi magas ligában érzik magukat. Más is érzi ezt?

2019. szept. 23. 16:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%
Ezek nem azért vannak elszállva, mert egyetemisták, hanem egyébként is. Manapság minden nő elhiszi magáról nulla teljesítménnyel is, hogy ő már pedig letett valamit az asztalra. Ambíció van, csak mögöttes tartalom nincs.
2019. szept. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
35%

Ápolt, csinos, diplomás, fiatal nő.

Ők válogathatnak, és miért ne tennék?


TE, csóró pályakezdő mit tudsz nekik nyújtani? Kockás has + 25 centi? És? Attól lesz lakás, vagy anyuékhoz viszed őket?

Lesz kocsid, vagy romantikus a BKK, a sok C meg csöves?

Őszintén, telik egy nyaralásra? És most nem 1 hét a nagyinál, Vámosmikolán a kérdés, hanem normális hely?


Egy ilyen FIATAL NŐ (Nem lány!), FÉRFI partnert akar.


Ennyi!

2019. szept. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%

Sugárzik belőled a sértettség. Egyetemre járok, rendes szakra, jópár embert ismerek akik normálisak nem olyanok mint amit te leírtál és én is annak tartom magam. Csak azért mert valaki egyetemista/diplomás még nem feltétlen lesz egy segg.

Arról nem is beszélve hogy aki kisboltban dolgozik eladóként szintén lehet egyetemista (pl legjobb barátnőm is egyetemista és kisboltban dolgozik) mert esetleg szüksége van némi fizetésre.

Az emberek nagy részének nincs a segge alá rakva lakás, autó, utazás mittudomen.

Persze ha azokra utazol akiknek a szülei milliomos vállalkozók és a tipikus pózolós csaj akkor többre ne számíts, de ez az egész általánosítás röhej.

2019. szept. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
98%

"Manapság minden nő"

Te tényleg el is hiszed amiket mondasz?

2019. szept. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
16%

ma 16:19


Mucsaröcsögei kamufőiskolás diploma sem szül lakást :D

Amúgy pont ezért nem kell általánosítani..

2019. szept. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
19%

5.-nek.


Viszont a FÉRFI dolga a lakást megteremteni!

2019. szept. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%

ma 16:42


A férfi dolga, hogy f**a legyen a nő feladata pedig, hogy p***ia.

Az összes többi mindkettő feladata, a kölcsönös törődéstől az együtt élés megoldásáig.

És savazhattok itt nőket férfiakat is, ezzel a véleménnyel az emberek közel 80%-át képviselem..

2019. szept. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%

Érdekes helyeken mozognak emberek. Nekem egy ilyen csaj sincs sehol képben. Akik engem érdekelnek azok nem szoktak pózolni, nem felvágósak, pedig járnak nyaralni. Nem is látok olyanokat, akik így élnének, legalábbis nem a neten.


Szerintem egyáltalán nem esélytelen diplomás csajt találni, aki nem olyan mint akiről beszélsz. Kicsit végletekben gondolkozol, mintha nem lennének csak árufeltöltők meg orvosok.

2019. szept. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%
Orvostanhallgató vagyok, totál átlagos, szolid kinézetem van. Úgy tapasztaltam, hogy sokan valamilyen okból már előre bemagyarázzák maguknak, hogy az orvostanhallgatók, orvosok milyen nagyképűek és innentől az ember mondat bármit vagy viselkedhet bárhogy, ezt a rögeszmét képtelen lesz megváltoztatni. Én személy szerint egyetlen szelfit sem töltöttem fel sehová egész életem során, nem pózolgatok, kifejezetten gyűlölöm, ha fotóznak. A leg"elitebb" nyaralás, amin életem során jártam az volt, mikor a családdal elutaztunk a horvát tengerpartra pár éve. Azért hadd ne kérjek már elnézést, hogy ápolt vagyok és igyekszem csinosan öltözködni, gyönyörű is lenne, ha a doktornő kopott ruhában, topisan, kócos hajjal, izzadtan menne oda a betegekhez.
2019. szept. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%

ma 17:06


Én kifejezetten kedvelem a fiatal orvosokat, mert sokkal normálisabbak, mint azok, akik már több évtizede praktizálnak.

És ezt most sajnos betegként mondom, rengete helyen jártam már, rengeteg orvossal találkoztam (sajnos) és azt kell hogy mondjam, van alapja a sztereotípiáknak. A fiatal orvosok körében kevésbé, de az 40+ osoknál azért már vannak bajok rendesen. Tisztelet a kivételnek (ez kb 30%).


Talán az egyik legfájóbb betegként, hogy az orvosok középkorútól felfelé képtelenek kiejteni a szájukon azt, hogy "nem tudom". Előbb csinálnak presztízs kérdést, mint hogy a beteg érdekét nézzék. És igen, az arrogancia is elég gyakori ebben a korosztályban.

2019. szept. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!