Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én tapasztalom azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tapasztalom azt, hogy átlag alatti pasiként öngyilkosság egyetemista/diplomás csajokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem is feltétlen arra gondolok, hogy diplomás a diplomással jön ki, mert én is végzős vagyok egyetemen - tehát egyáltalán nem savanyú a szőlő - hanem arra, hogy mennyire el vannak szállva maguktól amiatt, hogy vagy egyetemre járnak vagy pedig már diplomát szereztek. Még a tipikus molett, fekete keretes, nagyszájú, kevésbé szép csecsemőgondozó (GYFK) szakos csajok is. És akkor a jogász/számvitel/orvostan hallgatókról nem is beszélve. Mindegyik ilyen csajnak márcsak az arcáról is az önelégültség jön le, legalábbis nekem. Tipikus kiskirálynős pózolgatás, 3 tucatnyi szelfi Palvin Barbi arcvágással (persze a fele külföldi elit nyaralásokon, hogy trendi legyen). Ellenben a boltban dolgozó vagy árufeltöltős csajokról egyáltalán nem érzem ezt a nagyképű kisugárzást és tök szerénynek látszanak (jó mondjuk az is igaz, hogy baromi ritkán látni csajokat nem diplomás munkakörben). Utóbbiakkal szeretnék főként ismerkedni, mert úgy érzem, hogy 26 éves átlag alatti pasiként csak maximum náluk lehetne esélyem. A diplomás csajok teljesen más értékrendet képviselnek és baromi magas ligában érzik magukat. Más is érzi ezt?

2019. szept. 23. 16:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
5%
#9: Doktornő, megvizsgálná a péniszemet? Túlságosan áll magára.
2019. szept. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
#11 azt nem, de egy rektális digitális vizsgálatra szeretettel várlak.
2019. szept. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
9: És lenne egy "doktornőnél" bármilyen esélye egy pályakezdő csóró bármilyen (nem orvosi) diplomás hapsinak?
2019. szept. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
#13 csak magamról tudok nyilatkozni, de engem nem zavar, ha valaki más területtel foglalkozik és az sem, ha csóró, ha különben jól kijövünk egymással. Inkább az jelentene problémát, hogy én is baromi csóró leszek, ha egyszer elkezdek dolgozni...
2019. szept. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
46%
Átlag alatti pasi annyira kellene mint púp a hátamra.
2019. szept. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

83%-os válaszolóval teljesen egyet tudok érteni. Orvostanhallgatóként próbálok minél nőiesebben,csinosabban öltözni,sminkelni is szoktam(olasz és francia termékekkel,nem a pár száz forintos drogériás kencéket használom). Szabadidőmben szeretek utazni a családommal(Európán belül).Évközben bulizni is simán eljárok,mellette olvasok,sportolok,színházba járok,imádom a történelmet és beszélgetni is nagyon nagyon tudok az emberekkel.

Viszont múltkor egy nem diplomás srác nem szeretett volna tőlem többet,mint szex,mert szerinte nem állná meg egy jómódú,intelligens lány mellett a helyét. Kicsit volt csak bántó ez a felszínesség.

2019. szept. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
16: Nem biztos, hogy ez a végzettség miatt van. Én mérnökként pl. soha nem járok nyaralni, tehát akinek a nyaralgatás és utazás meghatározó része az életének, azzal nyilván szerencsés kapcsolatot kialakítanom, mert egymás idegeire mennénk. De ez nem végzettség függő.
2019. szept. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
*nem szerencsés
2019. szept. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nyaralgatni és utazgatni családdal és barátokkal is lehet.:)
2019. okt. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!