Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyenek itt a férfiak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek itt a férfiak? Nem általánosítás, kivétel nélkül ezt tapasztalom.

Figyelt kérdés

Sok évet éltem külföldön, ahol szintén próbáltam ismerkedni, ismerkedtem. Sokkal könnyebben ment, mint itthon.


Emlékszem udvariasak voltak a férfiak, volt hogy az éjszaka közepén értem jött az akkori párom/udvarlóm, meg se kérdezte hova menjünk, mindig meglepetés volt, éjjel 11-kor elvitt 100 km-re megnézni egy másik várost, a városban éjjel sétálgatunk, az egyetlen éjjel nappali étteremben boroztunk, ettünk, a kocsiban szerelmeskedtünk majd hazavitt hajnali 3-kor..


Itthon, amit tapasztalok: 180 fokban az ellenkezője.

Igazi meglepetés, ha egy férfi hajlandó meghívni egy kávéra, nem elsőre lakásra hív.


28 éves vagyok.


MI EZ A DIVAT ITT?? HOL A HIBA??


2019. dec. 17. 19:47
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
71%
Miért ilyenek a nők? :)
2019. dec. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Hú de durva: tök adekvát és normális hozzászólásom volt és kitörölték. Tényleg diktatúrában élünk gyerekek, csak nem politikai, hanem információs diktatúrában. Remek!
2019. dec. 19. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
79%
A pénz az oka! Régen mikor kölcsön kaptam néha néha anyám pasijának a menő kocsiját és csajozni indultam vele elég volt pár száz métert vezetnem hogy bejussak a lányok bugyijába... amióta külföldön élek és a lányoknak menőbb kocsija van mint nekem rájöttem hogy nekem is kell egy 100 kiló métert vezetnem meg sétálgatnom kicsit velük hogy aztán valahol a kocsiban magamévá tegyem őket.
2019. dec. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%

Nyugi kérdező nemcsak te tapasztalod ezt kivétel nélkül. Nem általánosítás.

Elég botrány hogy itt mindenkinek minden kellene azonnal ingyen bármifèle erőfeszítés nélkül. Aki sètálni hív azzal szóba sem állok.

Kiábrándító hogy itt ingyen szexre hajt a többség aztán ha kikéred magadnak akkor golddiggernek cimkéznek. 🤮

2019. dec. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm azért szerintem vagyunk még páran kivételek csak pl én a pofáraesésekre untam rá még hogy költözne az jó de dolgozni nem akar csak költeni olyat meg egyszer már tartottam el azóta figyelek ,de borzasztó ez az ismerkedés kultúra is úgy hogy van baj mind a 2 oldalon sajnos.
2019. dec. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Én valahogy azt látom, hogy "népszerű", beképzelt férfiak csinálják ezt. Akiket a nők nem vesznek észre, ott jobban előfordul normális viselkedés. Ez a nőkre is igaz egyébként. Ha valaki hozzászokik, hogy bárkit megkaphat, akkor minek tegyen érte bármit is?


Láttam nemrég a youtube-on egy vakrandis videót, tanulságosnak tartom. Akit szemre választott a csaj, az kelletlen, lekezelő, bunkó volt. Aki pedig "átlagos", azzal tök jót beszélgettek. Ennyi.


És el tudom mondani a másik oldaról is, hogy sok nőt csak önmaga érdekli, és elvárja, hogy vele legyen foglalkozva, és a pasas teperjen. Ő nem keres, nem ír, maximum egy-egy mondatokat.

Én nem érdeklem őt, de elvárja, hogy én foglalkozzak vele. Nekem ebben mi legyen a jó? Én csak kiszolgáljam? Ez nem kapcsolat, nincs az ilyen ismerkedésnek túl sok értelme, szóval a másik oldalon is van gond a fejekben. Egy kapcsolat arról is szól, hogy érdekel hogy mi van vele, ha rossz kedve van, akkor vele lehessek, de őt is érdekelje amit én kedvelek, és ha bajom van, akkor ne rugdosson, hogy nem vagyok így neki elég "érdekes". Így nem fogom tudni becsülni, de ha társ tud lenni, akkor ragaszkodni fogok hozzá, és áldozatokat hozok érte, és a kapcsolatért.

2019. dec. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
30%

Lehet rossz férfiakat fogsz ki. Soha nem volt szokásom egyből szobára vinni a nőt és valószínűleg nem egyedül vagyok ezzel.


Az, hogy mondjuk az éjszaka közepén betoppan, az elég tré úgy első blikkre.

A borozgatás, kirándulás az oké, hát keressél olyan manuszt aki ezekkel nyit. erősen kizártnak tartom, hogy ne találnál itthon ilyet, persze ha nem kamu a kérdés, akkor ugyan nyomjál már be egy fb profilt a legutóbbi magyarországi udvarlódról, akitől ilyen rossz tapasztalatokat szereztél.

2019. dec. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
A pénzhiány a hiba, nem az igénytelenség.
2021. jan. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az itteni férfi is meghívna ha nem utasítanád el
2021. jan. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Soha senkire nem költök azért hogy megdughassam... kivéve prostit esetleg. Ha csicska vagy, a nők ezt ki is használják majd
2021. jan. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!