Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, titeket az zavar, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, titeket az zavar, ha egy férfi nem szeret főzni, mosni, boltba járni és takarítani?

Figyelt kérdés

Mindet meg tudom csinálni, sőt néha szeretek főzni egy nőnek, de nem bírom ezt minden nap munka mellett..

Böven elég sok időt elvesz az életemből a munka, minek keressek pénzt, ha utána még csak hátra sem dőlhetek?


Heti háromszor jön takarítónő, ő a szennyesem is kimossa, kaját általában rendelni szoktam, bolti bevásárlást pedig úgy intézem, hogy melóhelyen megrendelem és este házhoz szállítják, mikor kell valami.


Ez elviselhető egy férfitól? Vagy ezt lustaságnak vennétek?


2019. nov. 19. 10:18
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:

#30

Hát ez kész :D

Mitől is?

2019. nov. 19. 14:47
 32/48 anonim ***** válasza:
Inkább jelentem a kérdést.
2019. nov. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
54%
Hozzánk is jön heti 2x a takarítónő. Ugyan nem mos, de vasal is. Szerintem szuper dolog.
2019. nov. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
100%

20-as vagyok.

"Egyetlen boltba menés pár óra.."

Valakinek biztos, én pl előre ki szoktam találni, hogy mit fogok főzni és listát írok arról, hogy mit kell vennem hozzá, plusz felírom, ha valami elfogyott és venni kell. Nem ténfergek és a számat tátom a boltban, pár alkalom után már pontosan tudja az ember, hogy mit hol talál, bemegyek, bedobálom a kosárba, amire szükségem van, önkiszolgáló kasszánál fizetek, max 20-25 perc alatt megvan az egész, oda-vissza a tömegközlekedés is kb 20 perc. Én személy szerint jobban szeretek 2-3 naponta bevásárolni egy szatyor cuccot (csak egymagamra vásárolok), mint 2 hetente egy kisteherautónyit. Heti 2-3 alkalommal a főzés is kb egy-másfél óra, kipakolással, mosogatással együtt. Ha olyat főz az ember, amit odatesz vagy bedob a sütőbe és fő/sül magától, akkor ameddig elkészül, bőven be lehet dobni egy mosást vagy lehet vasalni, pakolni, feltörölni a konyhapultot, kitakarítani a mosdókagylót, hasonló apróságokat elintézni. Így egy-másfél óra alatt két dolog is megvan. Mosni egy emberre nem kell minden nap, nekem színek alpján szétválogatva heti 2 adag szennyes jön össze. Ezt bedobni a mosógépbe, beleönteni a mosószert és bekapcsolni kb 2-3 perc, egy óra alatt kimos, utána a teregetés kb 15 perc, szóval két adaggal számolva heti 35-40 percet töltök mosással és teregetéssel. Leszedni a száraz ruhát a szárítóról 1-2 perc, vasalás attól függ, hogy ki mennyire kényes rá. Én a pólókat és ingeket/blúzokat vasalom csak, ez kb heti szinten 40-45 percet vesz igénybe. Ahogy kivasaltam valamit, egyből összehajtogatom vagy felakasztom vállfára, szóval utána csak be kell tenni a szekrénybe, ami kb 2 perc. Fürdőszoba takarítás elég heti egyszer, nálam kb 30 perc alatt megvan. Konyha takarítás szintén hasonló. Hetente 2-3 alkalommal porszívózás, egy alkalommal felmosás, kb 10 perc per alkalom. Portörlés nálam elég kb 2 hetente, ez is kb fél óra alatt megvan.


Szóval heti 3 kisebb bevásárlással és egy portörléses héttel számítva:

3 bevásárlás (utazással): 2 óra/hét

3 főzés: 3 óra/hét

Mosás és teregetés (2 adag): 35 perc/hét

Vasalás+elpakolás: 45 perc/hét

Fürdőszoba és konyha takarítás: 1 óra/hét

Portörlés: 30 perc/hét

3 porszívózás: 30 perc/hét

Felmosás: 10 perc/hét


Összesen 8 és fél óra hetente. Napokra lebontva kb 1 óra 10 perc naponta, de nyilván nem minden nap ugyanannyit végez el a feladatokból az ember.

2019. nov. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:

Miért jelented a kérdést? Mert takarítónő jár hozzám? xD

Igen, heti 8-9 óra, ennyi idő alatt kb 45-50ezer ft-t keresek.

Nem egyszerűbb és kényelmesebb akkor, ha valaki más megcsinálja én meg vagy dolgozok vagy pihenek?

2019. nov. 19. 15:50
 36/48 anonim ***** válasza:

Igazából kár erről vitatkozni mert ha neked így jó, akkor hidd el nagyon sok nő van akinek szintén ez megfog felelni. Sőt!! Ez nem hátrány én úgy gondolom.

Zsák a foltjàt.

2019. nov. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális. Mondjuk én főzni szoktam. 1-1 étterem vagy rendelés belefér, de szeretjük az itthoni ízeket.
2019. nov. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
Mindegy minek veszem, úgyse kéne ilyen férfi. Valószínű én se neki.
2019. nov. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
94%
Azért vagy körülményes, mert 5 percig veszed a cipőd, negyedórát álmodozol egy lista felett. Tiszta lassú, málészájú, olyan ember jut eszembe, aki már 10 évesen is bácsisan viselkedett.
2019. nov. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, szerintem teljesen érthető, hogy ha megengedheted magadnak, akkor így élsz. Én se szeretek mosni, főzni, takarítani, de megcsinálom, mert most sajnálnám takarítónőre költeni a pénzt. Az, ahogyan élsz, engem abban az esetben zavarna csak, ha azt érezném, hogy rajtam keresztül akarod megspórolni a bejárónőt. Meg néha vannak olyan helyzetek, amikor nem lehet várni arra, hogy valaki kivasaljon, de ha ilyenkor megoldod magadnak, akkor szerintem teljesen rendben van.
2019. nov. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!