Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, titeket az zavar, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, titeket az zavar, ha egy férfi nem szeret főzni, mosni, boltba járni és takarítani?

Figyelt kérdés

Mindet meg tudom csinálni, sőt néha szeretek főzni egy nőnek, de nem bírom ezt minden nap munka mellett..

Böven elég sok időt elvesz az életemből a munka, minek keressek pénzt, ha utána még csak hátra sem dőlhetek?


Heti háromszor jön takarítónő, ő a szennyesem is kimossa, kaját általában rendelni szoktam, bolti bevásárlást pedig úgy intézem, hogy melóhelyen megrendelem és este házhoz szállítják, mikor kell valami.


Ez elviselhető egy férfitól? Vagy ezt lustaságnak vennétek?


2019. nov. 19. 10:18
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:

#20

Egyetlen boltba menés pár óra..

Heti hány pár óra rendszeresen boltba járni, főzni minden nap, takarítani és mosni?

Napi szinten órás nagyságrend, ha szerinted nem, akkor kamuzol...

2019. nov. 19. 13:03
 22/48 anonim ***** válasza:
76%

Ki a franc szereti csinálni a házimunkát? De úgy őszintén...

Azert végezzük el, mert egy felnőttnek rendben kell tartania a környezetét, hiszen nem vagyunk állatok.

Lustaságnak lustaság, de ha meg tudod oldani hogy ne haruljon minden munka a párodra, akkor annyira nem nagy probléma.

2019. nov. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
93%

"Egyetlen boltba menés pár óra.."

Akkor valamit nagyon szarul csinálsz. Én eleve 2 hetente csinálok egy nagybevásárlást (ha van pénzed takarítónőre akkor nyilván arra is lenne, hogy mindent megvegyél egyszerre). Bemegyek szépen este 8-9 körül amikor már a kutya sincs bent vásárolni és sokszor fél óra alatt megvagyok. Szóval 2 hetente töltök el nagyjából 1 órát bevásárlással. Meg számoljunk mondjuk napi 5 percet a kisboltra.

Akinek ez ekkora nyűg annak nem való a felnőtt élet.

2019. nov. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:

Boltba menni 2 óra, mert valószínűleg nem engedheted meg magadnak a hatalmas hűtőt/kamrát és azt, hogy közel legyen az otthonodhoz a bolt...


De a takarítónőt fizetni megengedheted magadnak.


Értem, szóval a kérdés kamu és csak az igaz belőle, hogy egy lusta disznó vagy, aki álmodozik.



Egyébként a stílusod és az általános mentalitásod taszítóbb, mint az, hogy nem szeretsz házimunkát csinálni.


Ha annyira a gyerekeddel meg mással akarsz foglalkozni, csináld azt, amit mi: home office vagy 6 órás munkaidő.

2019. nov. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 A kérdező kommentje:

Ti milyen univerzumban éltek?

Két hetente csinálni bevásárlást az 1óra, kisbolt mellé meg napi 5perc?

Te sem voltál még sosem boltban..


Mire felveszem a cipőm és beülök az autóba, az 5perc :D


Bevásárló központ viszont innen autóval 10perc. És nem, nem ez volt az elsődleges szempont ház vásárlásnál, hogy Interspar szájában legyek xD

Nagy bevásárlás meg hogy jön ki este 8-kor 1órára?

Te olyankor mit veszel két hétre? 10 zsemlét? :D

Meg utálom a "tartós kajákat", meg UHT tejet, meg száraz vákum csomagolt felvágottat..


2heti egy bevásárlásnál nem lehet mindent megvenni és nagyon nem egy óra..

Autó út oda vissza 20perc, kocsiba be, kocsiból kipakolás 20-20perc. Vagy több.. két hét az nekem 50liter víz, már ez idő, mire beviszem a házba...

Ez önmagában egy óra és még benne sincs a sorban állás, amíg a 300dolgot lehúzza a pénztáros és az sem, hogy körbe megyek..

2019. nov. 19. 14:17
 26/48 anonim ***** válasza:
84%
Figyi a kommentjeidből lejön h eszed ágába sincs változtatni akkor minek kérdezted meg?
2019. nov. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:

#24

Ha hatalmas hűtőm van, akkor lassabban romlik a kaja, jobb ize lesz a tartósított szaroknak és VIP kasszánál szolgálnak ki?


Amúgy meg ha senki sem szereti, akkor pláne nem értem miért gáz, ha ezentúl nem is kéne ilyenekkel bajlodnia :D


Én nem tudok ti milyen dimenzióban éltek, nekem az negyed óra, hogy összeirjam mi kell boltból.. -.-


5perc alatt meg felöltözöm, cipőt huzok és bezárom az ajtót, nem pedig megjárok egy kisboltot. Alapból 5perc séta a kisbolt :D

2019. nov. 19. 14:21
 28/48 A kérdező kommentje:

#26

Nem a volt a kérdés,hogy változni akarok-e. Nem!

Az volt a kérdés, a nőknek mi a véleménye.

2019. nov. 19. 14:22
 29/48 A kérdező kommentje:

Minden nap dolgozók kb 9-9.5órát.

Nekem kell először beérnem és utoljára eljönnöm. Ingázok oda-vissza 90percet.

Edzek átlag napi 1órát (saját edzőterem, vagy kocogás, bicikli, futópad valami).

Alszok napi 8-9 órát. Ez az jelenti, hogy marad 3-4óra szabadidőm.. ki az a hülye, aki ezt szívesen tölti porszívózással, boltba mászkálással, mosással?

Egyrészt értemes hobbim is van emellett, másrészt amikor van barátnőm jobban szeretek inkább vele lenni, mint egy boltban mászkálni..

2019. nov. 19. 14:32
 30/48 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon körülményes vagy.
2019. nov. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!