Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek már óvodás-,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek már óvodás-, illetve kisiskoláskorban látszik, hogy melyik gyerek lesz kamaszként, felnőttként sikertelen és taszító az ellenkező nem számára?

Figyelt kérdés
2019. nov. 9. 12:12
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
31%

Én a 14-essel nem feltétlenül értek egyet. Szerintem a pénz többet dob egy férfin mint egy nőn. Ha egy nő szép akkor a francokat érdekli, hogy van-e pénze. Nyilván ne putris kinézetű legyen, de tudok olyan csajokat akik évente egyszer, max kétszer mennek fodrászhoz, nem sminkelnek és egyéb baromságok, esetleg egy kis rúzs vagy szemhéj festés. Ruházatuk sem Prada vagy Hilfiger, egyszerű H&M, Tally Weijl... sőt tudok olyat akinek turkálós, mert ott is dolgozik. És a legtöbb férfi szeme megakad ezeken a nőkön. A turiban dolgozó is egy elragadó csajszi. Senkit nem érdekel, hogy ezeknek a nőknek mennyi pénze van, mert meglátja egy férfi őket és azt is elfelejti, hogy létezik pénz a Földön.


Viszont egy férfit ezerszer jobban kiemel ha pénzes és ez látszik is rajta. Látszik az öltözetén, sokszor a magabiztosságán is, mert tudja, hogy ő nem havi 200 ezerből él 3 milliós megtakarítással hanem havi 700-ból és van neki félretéve 30 millió. Szép ház, szép kocsi... Látják a nők rajta (tudat alatt is), valószínűleg el fogja tudni tartani a családot és a gyereket biztonságban stb. stb.

2019. nov. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
21: ez már a felnőttkor, amiről beszélsz, ez más tészta. Én tinikorig bezárólag beszéltem erről.
2019. nov. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
81%

"És a legtöbb férfi szeme megakad ezeken a nőkön"

Semmit nem jelent hogy megakad a szemük a szép nőkön. Párválasztásnál királykisasszony kell nekik, aki a király lánya. Az hogy kin akad meg a "szemük" az inkább ledegradáló a nőknek.

2019. nov. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
52%
emlékszem jól a kisiskolás-kamasz időkre, az akkori nagy dumás, csajok kedvence vagány srácok, többnyire lecsúsztak(már akiről tudok), persze nem mindenki. az egyiknek alig voltak fogai, a másik egy olyan szakadt autóval volt a benzikúton, trottyos ruhában, hogy alig ismertem meg, teljesen le volt pukkanva. tudok olyat többet is aki meghalt, mert drogos, piás lett, karambolozott, ilyesmi. egy másik, munkaruhában járkál a városban, valami szakács vagy kukta. én visszahúzódó, dagadt gyerek voltam, ráadásul ronda is, vertek is meg csúfoltak. a csajozás bulizás kimaradt, helyette tanulás volt meg később munka:) most mindenem meg van:) lehet karma, vagy nem tudom. amúgy két fiam van, az egyik vagány, nagy dumás igazi problemchild, a másik visszahúzódó, csendes, okos gyerek, a vagányért jobban aggódok.
2019. nov. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
9%
Nem biztos. Pl. ismerek olyat, aki kölyökkorában tipikus nagyszájú, menőzős gyerek volt, a kiscsajoknak persze ez imponált - most meg harmincon felül egy lepukkant alkesz, aki maximum valami sokgyerekes, sokszor elvált anyukát foghat ki magának.
2019. nov. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem a válasz egy határozott igen. Már óvodás és kisiskolás korban is látszódik, ha valakinek nem megy a közösségbe való beilleszkedés.

Pl: kövér, szemüveges---> kevésbé vagy egyáltalán nem barátkoznak vele a többiek, esetleg csúfolják ---> visszahúzódóbb lesz, így még kevésbé akarnak barátkozni vele ---> teljesen bezárkózik, már csak nyűg lesz a kortársaival együtt lenni. Inkább lesz láthatatlan (az ellenkező neműek számára is), mert akkor legalább nem piszkálják.

Ilyen esetben szerintem mindig a szülők a hibásak. Nem foglalkoznak vele, vagy talán nem is értik hogy miért nem megy a gyereküknek az, ami másoknak, köztük anno nekik is könnyen ment. Egyszerűbb ráhagyni, hogy ő ilyen. Imád olvasni meg számítógépezni, ezért veszünk neki könyveket meg egy jó számítógépet, aztán el van intézve. Pedig ezek gyakran csak pótcselekvések, amibe a világ elől menekül a gyerek.

2019. nov. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Lazy Lover ***** válasza:
26 pont ilyen vagyok ezért se megy az ismerkedés se nőkkel se férfiakkal
2019. nov. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Én arra láttam példákat a környezetemben, amit a 24-es leírt.
2019. nov. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!