Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek már óvodás-,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek már óvodás-, illetve kisiskoláskorban látszik, hogy melyik gyerek lesz kamaszként, felnőttként sikertelen és taszító az ellenkező nem számára?

Figyelt kérdés
2019. nov. 9. 12:12
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
14%

#8: Pont az ovisokat nem érdekli a pénz. Náluk még lehet az a menő gyerek, aki a legszebben rajzol, leggyorsabban fut, és senki se akar a hisztis, elkényeztetett kölykökkel játszani. A jàtékával igen, de vele nem.

Az pedig teljesen jól látszik, hogy ki lesz szép vagy csúnya, kisfiúknál és kislányoknál is.


Kamasz korban inkább. Ott már tudja, hogy mi a különbség a kínais meg a 70 ezres cipő közt, és barátkoznak valakivel csak azért, mert meghívja őket a Mekibe, és kölcsön adja a drága kütyüit.

2019. nov. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
48%
Nem. Kicsikent tok helyes jopofa gyerek voltam, tinikent elegge megcsunyultam, sovany is voltam, majd ahogy elkezdtem ferfiasodni kikupalodtam es eleg ferfias lettem. Tinikent nem is volt tul sok baratnom, most nincs gond.
2019. nov. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Lazy Lover ***** válasza:
56%
Szerintem születésnél dől el minden én alacsony vagyok nagyon és csendes zárkózott ezen nem tudok változtatni sajnos
2019. nov. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
77%

11: nem a pénz érdekli őket, hanem ami azzal együtt jár. A menő játékok, ruhák, szakkörök, gyerekzsúrok csokival meg minden földi jóval. Az a gyerek, akinek ezeket a szülei meg tudják adni, jó eséllyel népszerű lesz. Akinek sok azonos nemű barátja van, az menő, és az később menő lesz a nőknél is. Ráadásul megmarad a szülei pénzéből származó előnye. Akkor is meg tudja hívni a kislányt moziba, amikor a csóró másik 16 éves a Tescoban gályázik, mert kell a pénz a villanyszámlára, és 18 évesen már kocsival furikázza a csajokat, mert a szülei a se.g.ge alá tolták. Ugyanez igaz a kislányra, akinek már első osztályban hercegnőjelmezt bérelnek a szülei, és normális, divatos ruhában jár, nem úgy, mint a csóró, akinek legfeljebb egy nadrágja meg két pulcsija van, és csak akkor kap másikat, ha valamelyik tönkremegy. Nőknél amúgy fokozottan a pénzről szól a szépség, már tinikorban is (fodrász, kozmetikus, arckrémek, smink stb.).


Nem azt mondom, hogy a gazdag szülők fiain már az oviban fürtökben csüngnek a kislányok és szedegetik az ötezreseket, hanem azt, hogy az ilyen kölykökről már akkor egyértelmű, hogy később sikeresek lesznek.


Azt, hogy valaki sikertelen lesz-e, szerintem nem lehet megjósolni. Szerencsével vagy kemény munkával akárki lehet sikeres.

2019. nov. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 Lazy Lover ***** válasza:
48%
14 jól leírta a lényeget
2019. nov. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
56%
Nem, ovodaskent voltak aranyos barátnőim, meg kisiskolaskent is, aranyos kisgyerek voltam szerintem, ma én vagyok a világ legrondabb embere, hormonvaltozasok rám nem jól hatott.
2019. nov. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
79%

Azok alapján nekem sem sokat jósoltak, zárkózott, dagi gyerek voltam, tipikus osztály boxzsák. Aztán jött a kamaszkor és már én röhögtem rajtuk.


Meg merem kockáztatni, hogy a kicsiként lúzer gyerekek egy része jobban megtanul küzdeni és szinten tartani magát felnőttkorban, ez pedig kifejezetten versenyelőny azokkal szemben, akik csak élnek és gyerekkoruk óta élvezik a szerencsés helyzetüket.


Aki kimászik a lúzer szerepből egyszer, az a normálisak között a legerősebb lesz, hiszen nem a szerencse, hanem a szabad akarata és tettei vezették oda, amit onnantól tud szabályozni.

2019. nov. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
22%
Nem feltétlenül. Nemrég volt általános iskolai osztálytalálkozóm és voltak meglepetések... az akkor nem túl menő srác most sokgyerekes apuka, jó házassággal, aki pedig a csajok kedvence volt, az középkorúként igazi lúzer lett.
2019. nov. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
68%
Egész jól emlékszem az óvodás és általános iskolás időkre és emberekre. Sokak utána is osztálytársaim és ismerőseim maradtak. Azok a csajok akik már akkor is szépek voltak 5-10 évesen, többnyire mostanság is azok. Néhány hízott meg, de kimondott csunyulás nem jut eszembe, max még akikből rommá festett ribi lett. Néhány akkor még genye-gunya csaj látványosan kirúgta magát 18 és húszas évei elejére.
2019. nov. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
70%
Kérdés, hogy mit jelent a siker. A nővérem és köztem csak 1,5 év a korkülönbség. Ő már az oviban gyönyörű kislány volt, szép babaarccal, derékig érő, dús, aranyszőke hajjal. Én meg kis sápadt, soványka, gyér hajú kislány voltam. Bárhová mentünk, mindenki áradozott, hogy milyen gyönyörű kislány, engem észre se vettek. Nagy volt az önbizalma, az iskolában népszerű volt, 15 éves korában már futottak utána a fiúk. Volt egy csomó párkapcsolata, de többnyire pár hónapig, vagy 1-2 évig tartott mindegyik. Mindig könnyen talált újat, de sosem jött össze igazán egy boldog, kiegyensúlyozott párkapcsolat. Én kb. 18-19 éves koromra kupálódtam ki, 19 évesen lett először barátom. Csak 25 évesen lett először komoly kapcsolatom, ami 7 évig tartott. Ez után fél évvel megismertem a mostani párom, akivel lassan 10 éve vagyunk együtt egy jó, kiegyensúlyozott kapcsolatban. Tehát én nem voltam olyan népszerű a másik nemnél, mégis sikerült jól választanom, és sikeres párkapcsolatokat kialakítanom.
2019. nov. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!