Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek már óvodás-,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek már óvodás-, illetve kisiskoláskorban látszik, hogy melyik gyerek lesz kamaszként, felnőttként sikertelen és taszító az ellenkező nem számára?

Figyelt kérdés
2019. nov. 9. 12:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Figyelmeztető jelek vannak, de semmi sincs kőbe vésve, mert jellemfejlődsen megy keresztül az egyén és sok mindenen változtathat, ha akar.
2019. nov. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
73%
Nem.
2019. nov. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
79%
Nem. tök nagyot változnak emberek abban a korban
2019. nov. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
72%
Biztos vannak erre is példák, de az ellenkezőjére is. Rengeteget változik a külső és a belső is.
2019. nov. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
39%

Igen. Gondolj bele, hogy akikkel te jártál oviba, ált.suliba, azok mit érték el, hol tartanak most, és gyerekként milyenek voltak!

Már a saját gyerekeimen is látom ezt. Amelyik csoporttársa oviban is "fura" volt, azt a suliban se szerették. Felsőben kimondottan szekálják is.

Lehet, hogy van kivétel, és a szemüveges, herpeszes, kövér Ödönke gimire 180 cm tömör izom lesz, és a csajok álma, de nem ez a jellemző.

2019. nov. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
73%
Különkülön max. A sikertelen és a taszító nem mindig jár kéz a kézben.
2019. nov. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk az látszott, ha valaki sikeres lesz: a gazdag szülők gyerekeiről ez nyilvánvaló volt.
2019. nov. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
83%
Akit a szülei feljavítanak menő cuccokkal (mértékkel), az az oviban is népszerű, és később is. Plusz az esetleges elhanyagolt ruházat, külső, ez is jó darabig a szülők lehetőségeitől függ. Persze ezt nem biztos hogy az ellenkező nem veszi észre elsőre, inkább a többi gyerek, de az meg hatással van a személyiségre.
2019. nov. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt, egyetlen gyerekre sem szabad előfeltételezésekkel tekinteni, mert egy folyamatosan változó és nagyon befolyásolható korban vannak, ÉS AMIT NEM MONDASZ KI, CSAK GONDOLSZ, AZT IS MEGÉRZIK!
2019. nov. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
25%

Nem!!!!!!! De meg mennyire hogy nem!


Nekem mar bolcsis-ovis koromban volt "baratnom", legjobban 12-14 eves koromban szerettek a lanyok. A haverjaim egymasnak vittek a lecket ha hianyoztak a sulibol, nekem meg csajok. De facto menekultem eloluk a folyoson az iskolaban, mert kergettek.... :/


Tehat eszerint nekem sikeresnek kellene lennem a noknel, megis incel vagyok meg 35 evesen is.


Igazabol, hogy miert szerettek kamaszkoromban a lanyok, eletem egyik legnagyobb rejtelye, ma sem tudom az okat. Ha tudnam, azt az oldalamat mutatnam. Nem voltam meno srac, nem sportoltam akkor sem, tesibol sem voltam jo.

2019. nov. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!