Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Óvodás kori gyerekszerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvodás kori gyerekszerelem most 18 év után újra találkoztunk 3 hete mi lehet ebből? Bizonytalan vagyok! Többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Még mikor óvodás voltam volt egy lány az oviban aki rettentően oda volt értem és én is érte. Oviba végig "eggyütt" voltunk mindíg együtt játszottunk virágot hozott házhoz nekem a lány meg ilyenek. Aztán eljött az idő amikor elköltöztek Fehérvárra. Onnantól ügye nem volt ő nekem feledésbe merült ez az egész. Pár éve jött a fecebook ahol vagy én vagy ő bejelölt már nem emlékszem. Írtam is neki régebben, de sosem reagált rá vagy el sem olvasta. Körülbelül fél évente megpróbáltam vele beszélni facebookon, de sohasem reagált semmire.. Itt fel is adtam ezt, aztán jött a születésnapom és nagy meglepetésemre ő kívánt nekem sok boldog szülinapot! 🙂 Megköszöntem neki reggel, de ekkor már nem próbálkoztam gondoltam biztos oka van nem kíváncsi rám. Aztán addig addig agyaltam ezen az egészen, hogy úgy gondoltam egyszer élünk mi bajom lehet megkérdezem mi a helyzet vele. És írt is egyből elkezdtünk beszélgetni a régi dolgokról meg a mostaniakról mondta milyen durva, hogy kész felnőtt férfi lettem neki ez tök hihetetlen. Ekkor rákérdeztem, hogy mit szólna ha összefutnánk így 18 év után. Akkor mondta, hogy ő is gondolt már erre nagyon sokat vacilált ő is, hogy megkérdezi, de nem merte mert mondta az gáz lett volna. És nagyon jó ötletnek tartotta a találkozót. Közben kiderült, hogy nem kapta meg az üzeneteket, mert az exe tudta a facebook jelszavát és valószínüleg ki törölgette. Közben megbeszéltünk egy talit, de neki csak vasárnap jó mindíg, mert a többi napokon dolgozik reggeltől estig. A tali előtt megkérdezte, hogy ne haragudjak de nem lenne e gáz ha elhozná a nagyobbik gyerekét, mert nem tudja otthon hagyni meg a gyerek vele akar lenni meg nyilván ő is vele ha már így is csak 1 nap van 1 héten hogy egész nap vele lehet. Mondta ha baj szoljak, mert akkor valahogy megoldja. Mondtam neki nem baj engem nem zavar hozza nyugodtan. Na és akkor találkoztunk. Hát meg mondom őszintén engem olyan jó érzés töltött el látni 18 év után azt a lányt akibe anno oda voltam ugyan olyan mint régen csak nagyban és egy érett gyönyörű nő lett és mellette még ép eszű is és teljesen normális gondolkodású. Hihetetlen jó élmény volt, szerintem ilyen jó sosem lesz számomra semmi. Nagyon jól telt az este nagyon jót forraltboroztunk a belvárosban közben nagyon jókat beszélgettünk a múltról és a jelenről a kisgyerek is egy tünemény. És ekkor mesélte el, hogy volt neki egy párja ő a gyerek apja. A gyerek pedig tervezett volt. ( Ez elég érdeges nekem, de gondolom tapasztalatlan volt a lány meg elhitt minden szépet és jót) Meg lett a gyerek éltek eggyütt boldogan. Azonban 1-2 éve a gyerek nem dolgozott nem csinált semmit. Ekkora a lány tartotta el a gyereket is és az apukát is. Később emiatt ki is ment ausztriába dolgozni teljesen egyedül nyelv nélkül. Pár hónap után megtanulta a nyelvet elég jól odakint később jól keresett már hetente 2x hazajárt a gyereke miatt. Majd beleunt ebben hogy hiába keres jól ő nem bírja a kinti életet haza kell jönnie meg soha többet nem is akar kimenni aztmondta. Hazajött és elkezdett dolgozni az apuka is. Aztán egyszer csak fogamzásgátló melett terhes lett újra a lány, de azonban mikor kiderült már nem lehetett elvetetni. Ekkor az apuka úgy döntött neki ez sok ő eltűnik az életükből így is lett elment külföldre azóta sem tud róla semmit de mondta nem is akar tudni semmit róla. A gyerekek a a lány nevén van mintha apjuk nem is lenne. És mondta az utőbbi időben meg is ütötte.. Aztmondta a gyerekeket nem bánja és sokkal jobb hogy nem tud semmit az apjukról neki most így jó. Közben persze este lett haza kisértem őket elköszöntem puszi puszi és mikor jöttem hazafele már írt is, hogy tök örül hogy találkoztunk és újra láthatott és várja nagyon a legközelebbi találkozót nagyon! Folytatom!

2016. dec. 16. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Izgalmas a sztori.

Levél,telefon,tali,aztán majd csak kialakul valahogyan.

Ha mindkettőtökben megmozdult valami,akkor az csak pozitív végeredményt szülhet.

2016. dec. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem olvasom végig, bocsi, de nekem volt nemrég egy élményem ezzel kapcsolatban, leírom azt.

Az oviban volt egy szerelmem 2-3 éven át, ő is szerelmes volt belém, de soha nem volt közöttünk semmi olyan, max arcra puszi - érzelmileg annál inkább egymáséi voltunk, mindig megvédett, közeledett, jött velem mindenhova. Ovi után szétváltak útjaink, de 20 évvel később, néhány hónapja rám írt facebookon. Teljesen bemeséltem magamnak, hogy mi még mindig egymáshoz vagyunk rendelve, stb, facebook chaten elég jól elbeszélgettünk, aztán néhány beszélgetés után találkoztunk is. A találkozáson nagyon unszimpi volt, rendesen megváltozott ovi óta (főleg belsőleg). Borzalmas volt az az 1 óra, amit vele töltöttem, nagy bunkó volt. Utána még írogatott facen, de megmondtam neki, hogy nekem ez így nem kell. Rossz volt, mert nagyot csalódtam benne, hiszen ovi óta úgy gondoltam rá, mint az első szerelmemre, és még mindig, csak hát már rossz emlék is kapcsolódik hozzá.

Ettől függetlenül, biztos létezik, akiknél jól is elsülhet a dolog. :)

24/L

2016. dec. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2-es ennyi eszetlenseget... Eltelt 20 ev.. Megis mit vártál, hogy ugyanolyan kisfiú lesz erzelimeg, agyilag, mint kb 3-4 évesen? Az emberek fel ev alatt is változnak olykor.. Nemhogy 20 ev alatt...

Meg mi az, hogy az oviban "semmi olyan nem történt " :D


Lassan mar ott tartunk, hogy a kovetkezo kerdes az lesz:

Egy napon születtünk, egymás mellett feküdtünk 35 evvel ezelott az újszülött osztalyon.. Lehet valami ebbol?

...

Most ezek komoly kérdések??

...

2016. dec. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Folytatás! Ekkor ügye elkezdődött a hét és késő estig dolgozott mindíg. Én pedig csak rajta agyaltam rá gondoltam folyamat kinyomoztam mikor ér be a vonata és gondoltam meglepem. Beültem a kocsiba elmentem megleptem ami nagyon is sikerült teljesen boldog volt örült nagyon mondta mennyire aranyos vagyok. Beszélgettünk picit és elvittem haza. Aztán még volt egy ilyen alkalom. Utánna én éjszakás lettem. És beszéltünk mint mindíg messengeren ügye. Ekkor egyszer csak írta, hogy menjek ki a munkahelyemen a kapuba. És ott volt eljött taxival ennek annyira megörültem, hogy megöleltem csak úgy spontán jól esett. Mivel a taxis várta meg sietett haza mondta ne haragudjak, de mennie kell, de legalább láthatott. Elment haza és mondta neharagudjak hogy csak eddig volt lelkiismeret furdalása volt mondtam neki semmi gond tudom, hogy fáradt vagy meg, hogy sietsz haza a gyerkőcökhöz. Ekkor mpndtam neki hogy ne haragudj ha lesokkoltalak az öleléssel, de az kelett. Azt mondta semmi baj sőt nagyon jól esett neki ezen túl csak így köszönjek és bùcsuzzak. És én egész addig sosem gondoltam nekem kelleni fog olyan nő akinek gyereke van, de egyszerűen imádom az egész lányt boldog vagyok mikor vele lehetek és én tudom hogy vannak gyerekei, de én ezt elfogadom és azt is tudom, hogy neki ők az elsők és ez így is van rendjén. Még beszéltünk kicsit telefonon és leírtam neki miután elment aludni, hogy nekem kell ő és mindent megteszek érte. Egyébként ezt személyesen szerettem volna de nem bírtam ki. Másnap reggel írta, hogy nagyon jól esett neki amit este írtam és nem tudja miért de fontos vagyok neki és bár meg sem kapott még ő sem szeretne elveszíteni. Elmondta, hogy hiányzom neki sziveket kis küldött néha mikor olyan téma volt mondta hogy nagyon nagyon imád és cuki vagyok.. Meg meg kért nem-e megyek fel a munkahelyére ki is fizetné csak menjek fel érte, mert ennyivel is többet lehetünk eggyütt, mert másfél óra az út. Elbeszélgettünk tök jól zenét hallgattunk ki akarta fizetni az utat tényleg, de persze én ezt nem hagytam. Hazavittem ölelés puszi puszi. ( szívem szerint megcsókolnám erről álmodozom, de úgyvettem észre ő mégsem akarja nem rudom így sok tali után meg 3 hét ismertség után normális e ez.. Meg az a helyzet eléggé félős vagyok ilyenkor és zavarba vagyok sajnos és ezt nem tudom kinőni sem.. félek a visszautasítástól is talán..) Ekkor kérdezte tőlem másnap reggel hogy tényleg komolyan gondolom-e mert vele nem egyszerű a gyerekek miatt. Mondom ezzel tisztában vagyok és elfogadom. És mondta hogy ennek örül, de fentartásai vannak. Mondta fél attól, hogy most elfogadom a gyerekeket, de később majd nem meg hogy mit szólnak anyumék hogy egy gyerekes anyával vagyok eggyütt.. Azt mondtam neki nem fogom megondolni magam abban nyugodt lehet, mert nekem kell ő. A szüleimmel kapcsolatban annyit mondtam neki, hogy nagy fiú vagyok tudom mit akarok nem szolhatnak bele és nem is fognak. Nekik az a fontos hogy boldog legyek és veled az lennék. Csak azt nem szeretném, hogy a gyerekeket ne hozd ide hozzánk nem magam miatt ha nem szüleim miatt. Azt mondta ez alap dolog. Na azt hiszem innentől kezdve elmùlt mindenféle becézés. Szív meg puszi teljesen más lett legalabb is messengeren. Szerintem semmi roszatt nem mondtam meg akárhányszor megkérdezem mi a baj mindíg aztmondja semmi baj komolyan. Meg ha baj lenne elmondaná úgy is. Kérdeztem azt is, hogy velem van-e baj. Mondta, hogy velem aztán meg pláne nincs semmi baj. De azóta eltelt 1 hét és valamiért akkor is más lett 🙁 Nem tudom rosszat mondhattam volna ezzel vagy esetleg annyit mondtam neki, hogy teljesen biztonságban érzi magát és tudja hogy oda vagyok érte és nem fog elveszíteni és ezért fura.. személyesen ugyanúgy aranyos velem mosolyog rám ha valami olyat mondok neki kocsiban, de már azt sem nagyon mondja, hogy cuki vagyok.. Lehet csak én parázok és már csak beképzelem, de hogy más lett az biztos.. Bár baja nincs velem elvileg de még is más lett.. Azért félek ennyire, és ezért írtam ennyit lásson tisztán mindenki mert nekem ő tényleg fontos.. és szeretném őt! És nem szeretném elrontani.. 🙁 Ha eddig még nem rontottam el.. De abba beleőrülök akkor az biztos! Bocs a terjedelemért remélem olvassátok és írtok azért! Sziasztok.
2016. dec. 16. 16:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez a lány már felnőtt nő, anya. A gyerekekei 'kapcsolt áruk', azaz, ha kell e nő, a gyerekeit is 'megkapod', ha meghívod, el megy hozzád, akkor olyan nincs, h. őt szívesen látják a szüleid (ezek szerint velük élsz), a gyerekei viszont persona non graták...


"Csak azt nem szeretném, hogy a gyerekeket ne hozd ide hozzánk nem magam miatt ha nem szüleim miatt." A kedves szüleid allergiások a gyerekekre (rühellik, h. nem a Tieid?) v. gyerekekkel táplálkoznak?


Ezután ne csodálkozz fiam semmit...

2017. márc. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze, alap, h. megtagadom a gyerekeimet, akik még kicsik és ezért önállótlanok, velem keveset lehetnek, és csak tőlem függenek...

Nyilván alap, h. nem viszem oda őket, ahol eleve nem szívesen látják/ nem kívánatosak... Ja, és én sem megyek. :)

2017. márc. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!