Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik sokan hogy tökéletesnek kell lenniük?

Figyelt kérdés

Tegnap üzleti ügyben találkoztam egy fiatal párral. A srác 24, a csaj 22 éves volt. Bolti eladó és műkörmös. A csaj igazi 10/10, a srác 170 cm és nagyon kövér, olyan aki menni is alig tud már! Csodálkoztam is, nem értettem mi van. Viszont ahogy a srác elkezdett beszélni, megértette mindent! Akkor önbizalma volt, olyan lehengerlő volt, hogy engem is elnyomott, akinek ez a munkája. Csak néztem ..... Még fel is szedett egy ilyen nőt akihez én oda se mernék odamenni, akit sportosnak és átlagosan jóképűnek mondanak.


Miért panaszkodnak itt sokan és miért nem tudnak ilyen önbizalmat összeszedni? Hozzáteszem, a 10/10 csajt egy régi Swifttel hozta és bolti eladó a srác, nem gazdag! Elöttem csókolóztak, stb, nem kamu!


2019. okt. 24. 08:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mert volt évekkel ezelőtt egy hirdetés, ahol azt mondta egy szép színésznő, hogy:

"Mert Ön megérdemli".

2019. okt. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!