Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan miért nem tudják békén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért nem tudják békén hagyni azokat, akik 30 felett egyedül vannak?

Figyelt kérdés

Saját magamon is tapasztalom, környezetemben is látom és itt is rendszeresen olvasom, hogy emberek azon csámcsognak, ki miért van egyedül, kivel kéne összehozni, mit kéne vele csinálni.


Rólam is pontosan tudom, hogy sokakban felmerült, hogy látens meleg vagyok, az is, hogy a szorongásom miatt béna vagyok az ismerkedéshez. Sokan belém magyarázzák, hogy önbizalom hiányom van.


NEM!

Miért éreztek erre késztetést? Miért jó ez nektek? Ilyen nehéz felfogni, hogy nem mindenki úgy és attól boldog, mint ti?


Elmondom az én verziómat:

Nincs semmi szükségem arra, hogy önbizalomról, vagy a nőkről papoljon bárki, mert VAN ÖNBIZALMAM.

Kevésbé zárkózott sem akarok lenni, ilyen bagylk


2019. szept. 28. 09:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
33%

Jó, most kihisztizted magad, egészségedre.

Ugyanis fogalmam sincs, mi a konkrét kérdés.

2019. szept. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért foglalkozol azzal, hogy más mit mond, vagy mit gondol? Miért nem hagyod teljesen figyelmen kívül?

A te felelősséged, hogy mivel foglalkozol!

2019. szept. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

Mások életével és másokkal mindig könnyebb fogalakozni, mint az otthoni, saját problémákkal.

Aki ennyire mással foglalkozik, az nem mer szembenézni azzal, ami otthon van, pedig azt kéne tennie. Az ilyen menekül a saját dolgai elől.


Aztán, a magyarok imádnak okoskodni, kéretlenül tanácsokat osztogatni és más életében, de legfőképpen zsebében turkálni.


Ha nem hagyod, akkor megsértődnek és kárognak.

2019. szept. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
5%
Te meg miért foglalkozol azzal, hogy mások mit gondolnak? Te ugyanazt csinálod, amit mások veled. Mások megváltoztatása helyett változtasd meg önmagad.
2019. szept. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Azt gondol mindenki amit akar, de minek csesztetni, hogy legyen nőm, kéretlen tanácsokat adni (ami még megalázó is)?


Nem akarok barátnőt és ennyi.

2019. szept. 28. 10:31
 6/19 anonim ***** válasza:
Én békén hagylak. :) Nem érdekel ki miért van egyedül, vagy miért is akar így maradni.Én sem akarok kapcsolatot nő létemre.
2019. szept. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

ma 11:01


Akkor te átérzed.

Téged is sokan csesztetnek?

Meg nyigtatgatni próbálnak néha pedig fel sem hozom, meg kéretlenül barátnőt keríteni..

Iszonyú irritáló. Van akit már ezért kerülök, mert ha elmegyünk bárhova úgy is szó lesz róla, hogy "miért nincs senkid még?", meg "legyél nyitottabb", nőktől "helyes srác vagy, szerintem ha magabiztosabb lennél.."


Unom már, nem érzem miért csinálják.


Pontosan tudom mennyire vagyok jóképű, és barátnőm is volt, éjszakás kalandjaim is. Pontosan tudom mit akarok: egyedül lenni.


Nem kell szex, ha kell, akkor elmegyek szórakozóhelyre és megoldom magam! Nem kell kapcsolat, ha kéne lenne.


Nem tudom mit ilyen nehéz nekik felfogni.


Veled is ilyenek?

2019. szept. 28. 11:18
 8/19 anonim ***** válasza:
79%

Szerencsére nem csesztetnek folyton vele. :D Ha mégis, akkor megkapják a szokásos válaszomat, hogy nem kell a nyűg, ami egy kapcsolattal jár.Egyedül kiegyensúlyozottabb vagyok, ezt nincs férfi, akiért feladnám.

Egyik füleden be, a másikon meg ki.Én is ezt teszem.

2019. szept. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
2%
Kicsi a farkad lúzer
2019. szept. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%

Nekem van pár bejáratott leállító szövegem:

-Miért nincs barátnőd?

-Többet ér a lelki nyugalmam.

-Mikor akarsz megnősülni/gyereket vállalni?

-Azért,mert más elcseszte az életét,még nem muszáj nekem is.

-Meleg vagy?

-(vigyorogva)Felkeltettem az érdeklődésedet,matróz?


Legvégső esetben,de ebből verekedés is lehet:

-Ha érdekelne a véleményed,megkérdezném!


-Ha azt akarom,hogy beszélj,feldugom a kezem a seggedbe,és mozgatom a szádat!Addig kuss!

2019. szept. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!