Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan miért nem tudják békén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért nem tudják békén hagyni azokat, akik 30 felett egyedül vannak?

Figyelt kérdés

Saját magamon is tapasztalom, környezetemben is látom és itt is rendszeresen olvasom, hogy emberek azon csámcsognak, ki miért van egyedül, kivel kéne összehozni, mit kéne vele csinálni.


Rólam is pontosan tudom, hogy sokakban felmerült, hogy látens meleg vagyok, az is, hogy a szorongásom miatt béna vagyok az ismerkedéshez. Sokan belém magyarázzák, hogy önbizalom hiányom van.


NEM!

Miért éreztek erre késztetést? Miért jó ez nektek? Ilyen nehéz felfogni, hogy nem mindenki úgy és attól boldog, mint ti?


Elmondom az én verziómat:

Nincs semmi szükségem arra, hogy önbizalomról, vagy a nőkről papoljon bárki, mert VAN ÖNBIZALMAM.

Kevésbé zárkózott sem akarok lenni, ilyen bagylk


2019. szept. 28. 09:48
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

ma 11:51


Na igen, ilyen is terjedt már rólam.

xDD

2019. szept. 28. 12:26
 12/19 anonim ***** válasza:

Akkor mondd el itt nekünk h miért nem akarsz.


Azért mondjak mert pár kapcsolat jó es nem értik miert akarsz kimaradni.

2019. szept. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Munkára koncentrálok, hivatásszerűen űzöm, ez a hobbim is és 9 éves korom óta ekörül forog a gondolataim 80%-a.

A legkevésbé sem értem magányosnak magam egyedül, családot sem akarok, kollégákkal el szoktam járni sörözni, dumálni. Illetve vannak barátaim egyetemről. De ha 3hónapig nem találkozok szinte senkivel, akkor is jól érzem magam.

Van szexkapcsolatom egy hasonló nővel. Mindketten aszexuálisak, zárkózottak és karrier orientáltak vagyunk. Évente kb 8-10x vagyok vele 2-3napokat.

És senkinek semmi köze hozzá, hogy én mennyit vagyok vele, mennyit és hogyan szexelünk, miért így csináljuk és miért vagyunk boldogak ezzel mindketten.

Ennél boldogabb nem is lehetnék, mint most vagyok.


Egyedül azt nem értem, miért csesztetnek néhányan. Próbáltam már öket lerázni azzal, hogy szex kapcsolatom van. Akkor meg az megy, hogy "na mutasd már", "nem mutatod biztos ronda", "mikor dugod, ha mindig dolgozol, nem is létezik".


Nem, nem tartozok senkinek sem magyarázattal, miért úgy vagyok boldog, ahogyan. Senkinek nincs joga megmondani, mitől kéne boldognak lennem, vagy hogy kéne akarnom.


Egyedül ez frusztrál, de nagyon, és egyre többen csesztetnek..

2019. szept. 28. 13:09
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert itt a CSOK, mindenki akar belőle részesedni. Na meg kell a társadalomnak az utánpótlás, a gyerek. Meg hát ótót is lehet venni kormányunk segedelmével. Tehát minden alap megvan, hogy társadalmunk lélekszáma gyarapodjék.

De azért fontos figyelembe venni ezt is:

[link]


Ezért valóban megéri.

Teljes ellentmondásban él a népünk.

2019. szept. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, az én munkatársaim mindig azt mondják, hogy "látod, sose házasodj meg fiam" :D
2019. szept. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

ma 19:06


20-on évesen engem is ezzel hecceltek. Aztán szép lassan átalakul "hogy hogy nincs még családdá"

2019. szept. 28. 20:46
 17/19 anonim ***** válasza:
2019. szept. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
2019. szept. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Pont nem érdekel, hogy ki kivel van.
2019. szept. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!