Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik sokan hogy tökéletesnek kell lenniük?

Figyelt kérdés

Tegnap üzleti ügyben találkoztam egy fiatal párral. A srác 24, a csaj 22 éves volt. Bolti eladó és műkörmös. A csaj igazi 10/10, a srác 170 cm és nagyon kövér, olyan aki menni is alig tud már! Csodálkoztam is, nem értettem mi van. Viszont ahogy a srác elkezdett beszélni, megértette mindent! Akkor önbizalma volt, olyan lehengerlő volt, hogy engem is elnyomott, akinek ez a munkája. Csak néztem ..... Még fel is szedett egy ilyen nőt akihez én oda se mernék odamenni, akit sportosnak és átlagosan jóképűnek mondanak.


Miért panaszkodnak itt sokan és miért nem tudnak ilyen önbizalmat összeszedni? Hozzáteszem, a 10/10 csajt egy régi Swifttel hozta és bolti eladó a srác, nem gazdag! Elöttem csókolóztak, stb, nem kamu!


2019. okt. 24. 08:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
A viselkedésbeli tökéletesség is a tökéletesség egy formája. Ez a srác tökéletes belső személyiséggel rendelkezett a nőknek való vonzóság szempontjából. (Ami nem egyenlő azzal, hogy morálisan, erkölcsileg is jó ember lenne, mert a kettőnek semmi köze egymáshoz.) Mivel nem tudjuk imitálni se te, se én, se más a viselkedését, ezért ez még rosszabb, mintha csak annyit mondana valaki, hogy legyél gazdag, vagy gyúrd ki magad, mert ezek objektíven teljesíthető célok (eléred hogy X milliód legyen mostantól 10 év alatt, vagy eljársz edzeni 3 évig heti 3-szor). De most ezt hiába mondtad el hogy így van, egyikünk sem tudja megjátszani, hogy ilyen magabiztos, vagy nem tudunk magabiztossá változni ennek az információnak a hatására. Eddig is tudtuk, hogy kb. ez a viselkedés az, ami rengeteg nőből kiváltja a bugyinedvességet.
2019. okt. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Lehet, hogy a lány defektes valamilyen szempontból. De tulajdonképpen senkit nem érdekel ki kivel jön össze ha szeretik egymást.
2019. okt. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
Az semmi, én múltkor egy végtagok nélküli vak és süket srácot láttam egy 10/10-es csajjal. Előttem csókolóztak stb, nem kamu!
2019. okt. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%

A csaj valszeg alulértékeli magát. Pár év múlva a srác nem biztos hogy elég lesz a lánynak, mert 30 éves koráig még kb 8000 ajánlatot fog kapni pasiktól, és lesznek a szórásban gazdagok, jóképűek, izmosak illetve 'minden

egyben' pasik is :D

2019. okt. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

4. Túlbecsülöd a nők kiugrási hajlandóságát egy kapcsolatból.


Sokszor tényleg pont az a baj, hogy fszról fszra ugrálnak, amint meglátnak egy a mostaninál jobb (vagy csak annak gondolt) férfit. De nagyon sokszor meg az a baj, hogy rengeteg nő be van ragadva egy ellaposodott, szar kapcsolatban, ahol semmibe veszik, a pasi nem akar belátható időn belül családot (a csaj meg igen), stb. De azért csak nem lép ki a kapcsolatból, mert jaj hátha lesz változás.

2019. okt. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Miért nem tud más ilyen lenni?

Amiért 190-es testmagasságot sem tud senki növeszteni.

Már a testmagasságnál jobban változhat, kb a testalkathoz hasonlítanám.

Lehet rajta fejleszteni, de van aki genetikailag sokkal alkalmasabb rá, van akinek egyenesen genetikailag lehetetlen.

Egy nádszál ember is tud sportos lenni, csak egyrészt sokkal több eröbefektetés, mint annak, aki genetikailag zömökebb, másrészt sosem fog úgy kinézni.. ettől még sportos lesz.


Egy zárkózott ember sokat tud fejlődni, de sosem lesz olyan, mint akiről beszélsz.


Na ezért nem ilyen mindenki.


És amúgy ez is része a "tökéletesnek kell lennie" dolognak.

Én jóképű vagyok legtöbb nő szerint. Aztán pedig csalódást okozok a zárkózott személyiségemmel, ezért kvázi senkinek nem kellek.


Ha jól nézel ki, akkor nagyon jól kell kinézned, hogy ez elég legyen, a jóképű nem elég.. ha nyitott ember vagy, akkor extrémen nyitottnak kell lenned, egy átlagos "tudok beszélgetni most már" nem elég. Ha sok pénzzel akarsz érvényesülni, akkor extrémen sok pénz kell, nem elég 30-40millio forint, vagy egy jó autó.


Maradjunk annyiban, hogy egy kvázi mindenben átlagos ember is talál párt magának, de egy átlagos ember örül, ha végre azt az 1 bizonyos nagy őt megtalálja, nem igazán van lehetőség sokat válogatni.


Plusz hozzátenném, attól hogy a csaj 10/10-es még nem biztos, hogy egy értelmes férfi kibír mellette 3órát..

2019. okt. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert arcra lehet rendben volt, a másik meg hogy amikor összejöttek lehet máshogy nézett ki. Továbbá a rossz külső hajlamos eltorzitani a belsőt, ritka aki rondakent annyira felhőtlen boldog, tökéletes belsoju tud lenni, mint egy olyan ember aki imád a tükörbe nézni, folyamatosan kapja a bokokat, mindig pozitívan viselkednek vele szemben pusztán mert szimpatikusak külsőre.
2019. okt. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kamu jajaja jaja, szuzuki stift csók ésatöbbi jajaja.

Mindezt tegnap, nemzeti (munkaszüneti) ünnepnapon, üzleti ügyben aha jajaja stb. stb.

Gyakorlod még a fiktív sztorikat, mert az ilyen felesleges bizonygatásokkal túlságosan hiteltelenné válsz haver.

2019. okt. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Aha, azt regéld már el, hogyan legyek zárkózott, csöndes, introvertált, 0 önbizalmú, az elmúlt évek sikertelensége miatt depresszív személyiségből lehengerlő domináns nagydumás extrovertált személyiség végtelen önbizalommal...

Ha erre tudsz válaszolni, hívom is a Svéd Királyi Tudományos Akadémiát, hogy azonnal adják oda a Pszichológiai Nobel-díjat. Tudom, hogy ilyen díj nincs, de egy ilyen teljesítményért majd lesz.

Mégis, hogy lesz valakinek 0-ról 100-as önbizalma, amikor a tapasztalatok, az eddigi sikertelenségek, és ha még fog próbálkozni, akkor a jövőbeni sikertelenségek éppenhogy rombolják és nem építik az önbizalmat?

2019. okt. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyoldalúan látod a dolgot. Sokaknak nagy önbizalmat sem növeszteni sem könnyű, sőt talán nehezebb, mint diétázni, vagy rendszeresen sportolni, stb. Kinek hogy. Emberfüggő.

Személyszerint számomra mindig is problémát jelentett, hogy bátran és magabiztosan jelenjek meg random emberek előtt. Viszont az kevésbé jelent problémát, hogy csinos legyek, alakítsak magamon. Mindenki más. Miért gondolod, hogy mindenki olyanná kéne váljon, mint az általad példázott srác....

2019. okt. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!