Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért állítják be sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állítják be sokan tökéletesnek a párkapcsolatukat?

Figyelt kérdés

Olvasgatok itt sokat és mindenhol szinte csak azt látom ha valakinek párkapcsolati problémája van akármi is legyen az ok a megoldás az ha szakítanak párjukkal. Miért van az hogy sokan tökéletesnek hiszik a kapcsolatukat máséknál? Miért állítják ezt be? Megértem hogy nekik lehet az de másnak lehet hogy nem. Én nézhetek valakit hülyének a pasija miatt ha az a csaj boldog vele és tökéletesenk tartja. Hiszen sokan csak ezt írjátok "ha neked ez így jó akkor megérdemlitek egymást" meg "van ennél sokkal jobb pasi/csaj a földön" és a legmenőbb válasz "én szakítanék vele a helyedbe". Most komolyan miért akartok mindenkit szétszedni? Az biztos hogy vannak olyanok akiknek jobb ha szakítanak de ezen az oldalon az esetek többségében meg lehetne oldani a problémát nem egyből menekülni mert xy ezt mondta. Kétlem hogy ha ti évek óta együtt vagytok és szereted a párod de netán ejt valami hibát te egyből kidobnád. Ha igen akkor te nem szereted eléggé a párod. És amit még észre vettem hogy nagyon agresszív durva emberek vagytok. Lenézitek a másikat mint ha ti sokkal jobbak lennétek.

Tisztelet a kivételnek. Becsülöm azokat az embereket akik értelmes segítőkész válaszokat tudnak adni nem csak lehordják a másikat.


2016. jún. 4. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A világnak villogni kell, hogy írígykedést keltsenek.
2016. jún. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahol meg lehet oldani a problémát ott meg is oldják, és nem a gyakori segítségével... De aki ide jön kérdezősködni az sose fogja a saját gondjait megoldani. Mit lehet nekik írni? Vagy él egy szar kapcsolatban tovább vagy otthagyja. Sok választás nincs. És nyilván senki nem az itteni válaszok alapján fog szakítani vagy bármit is tenni.

Egy jó kapcsolatban meg nincsen olyan hogy ejt egy hibát valaki... Mármint akkora hibákat nem amit el ne felejtenének másnapra... ha ennél nagyobb hibák vannak akkor nem illenek össze és azért nincs semmi értelme. A személyiségét senki nem fogja megváltoztatni a másiknak. Persze van aki szeret drámázni meg veszekedni állandóan... nekik biztos jó egy szar kapcsolat. Nekem nem felelne meg. A nyugalmat szeretem, ahol mindig minden rendben van.

2016. jún. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pont, hogy fordítva van. Akik itt kérdeznek, azoknak általában már több sebből vérzik a kapcsolat. Most szerinted mit kéne tanácsolni egy olyan embernek, akit/akinek:

-megcsaltak

-megütöttek

-hazudtak

-a párja állandóan figyelmetlen és bunkó

-a párja nem akar gyereket/házasságot, de a kérdező igen

-nem egyeznek szinte semmiben

-stb.

Sorolhatnám végtelenségig, de átlagosan ezzel kapcsolatosak a kérdések. És persze rendszerint úgy kezdik a kérdés leírását, hogy már mondtam a páromnak többször is...

Nézd, őszintén szólva az én kapcsolatomban is vannak hibák, de nen jövök fel ide és kérdezem meg, mert meg tudjuk beszélni, felnőtt emberek módjára, bár piti dolgokról van szó. Ha már komoly dolgokról, akkor is először megbeszélném vele és nem ide írnék, aztán ha nem megy, szakítanék. Mert akivel nem lehet kommunikálni, azzal nem tudok mit kezdeni. Aki nem tudja használni a száját, akkor meg is érdemli. Szoktam tanácsokat is adni, akinél látom, hogy nem menthetetlen a dolog, de ilyen kevés van sajnos.

Olyat viszont többször láttam, ahol a kérdező szinte egyből elutasította a válaszokat, de azért siránkozott, hogy megütötte vagy épp megcsalta a pasija.

Na mindegy, bő lére eresztettem, elnézést.

Akinek lehet, annak továbbra is segítek.

2016. jún. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!