Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs nőm, sokan csodálkoznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs nőm, sokan csodálkoznak nekem h-h nincs. Szinte már csesztetnek. Titeket nem zavarna?

Figyelt kérdés
Van valaki hasonló cipőben? Bár amúgy se vagyok népszerű a nők körében hiába sokan mondják h jó csávó vagyok. Bár szerintem hülye kisugárzásom lehet
2019. szept. 24. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem a legkevésbé sem zavar, hogy nincs nőd! F31
2019. szept. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De zavarna.
2019. szept. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
elsősorban a körülöttem lévő emberekre gondolok
2019. szept. 24. 22:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek 80%-a képtelen elviselni azt ha valami eltér egy átlagtól. Nem kell ezzel foglalkozni. Éld az életed úgy ahogy neked megfelel.
2019. szept. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez van és baromi unalmas már, hogy állandóan felteszik a kérdést, hogy miért nincs pasim, vagy hogy van e már pasim.

Mi köze van hozzá bárkinek, nem is értem mit gondolnak?! :D

2019. szept. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mit jelent számodra hogy hülye kisugárzás? Pontosíts kérlek!
2019. szept. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!