Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szólítsam le a boltos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam le a boltos csajt?

Figyelt kérdés

Van egy 18-20 körüli lány a helyi boltban aki nagyon tetszik. Sokat járok oda vásárolni, van amikor köszönünk egymásnak, sztem már régen levágta, hogy bejön nekem. Hónapok óta tetszik, hogyan szólítsam meg, hogy ne legyen ciki? :/


25/F



2019. okt. 6. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Csókolom, kenyér van? És lecsókolnám a, izé, lecsókolbászt is kérek. És lecsó-lecsó-lecsókonzervet is...
2019. okt. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Ő a kasszás, vagy kiszolgáló?
2019. okt. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Apró bókokkal kezd, beszélgess vele, aztán ha már párszor beszédbe elegyedtél vele, hívd el valahova!
2019. okt. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kiszolgáló :)
2019. okt. 6. 11:01
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk van egy ilyen helyzet. A leányzóval a fél vevőbagázs flörtöl. Szóval nem is nagyon foglalkozik vele, persze imponál neki, de kétlem, hogy komolyan venné. Szerintem először próbálj egyszerű, hétköznapi beszédtémákat felhozni, később, ha már olyan viszonyban vagytok, akkor lehet bókolgatni meg társai.
2019. okt. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
76%
Inkább ne próbálkozz nála. A kereskedelemben dolgozó csajoknál napi szinten bepróbálkozik valaki. Ott, abban az adott helyzetben te is csak egy vásárló vagy, semmi több.
2019. okt. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Ne halgass az utolsóra. Megérzi az ember a vibrációt. sokszor vásároltam a hentes pultnál egy fiatal nőnél. Mindig udvarias mosolygús volt. Az utolsó 2 alkalommal úgy tüzelt mintha .... Iszonyat különbség van az udvarias mosolygás és a mikor baxol már végre me te állat kisugárzás között.

közös dilemmánk: Mi a faxt mondhat az ember, amikor hárman állnak mögöttem a sorban?

2019. okt. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt érzed, ha valakivel kölcsönös a vonzalom. Várd meg, míg egyedül lesz, ne legyen mellette se munkatárs, se vásárló, és kérdezd meg, hogy lenne-e kedve randizni veled?
2019. okt. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg hogy zárás után hazakísérheted-e.
2019. okt. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
na mi lett? írd meg!
2019. okt. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!