Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Edzőteremben, hogyan szólítsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Edzőteremben, hogyan szólítsam meg azt aki tetszik?

Figyelt kérdés
Edzőteremben van egy lány, aki nagyon tetszik, de szerintem ez már viszont nem igaz. Egyszerűen hiába próbálom felvenni a szemkontaktust, rám se néz, mintha levegő lennék, úgy hogy idáig még nem volt meg a kezdő löket, hogy oda mennyek. Két dologra tudok gondolni, hogy vagy szégyenlős és lehet én is tetszek neki, ezért nem néz rám vagy csak egyszerűen nem tetszek neki.
2019. márc. 7. 22:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Sehogy!!ne vedd el a kedvèt az edzőteremtől, nagyon idegesítő,hogy bámúlnak még ha azt hiszed,hogy nem is veszi észre de igenis észre veszi csak nem akar tőled semmit..
2019. márc. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Ez nekem még úgy is gáz, ha kölcsönös a dolog. Ha nem úgy alakul akkor később gáz lehet ugyanoda járni.
2019. márc. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyúrunk, wazze?
2019. márc. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
Dobd meg egy 10kg-os tárcsával, aztán vidd el orvoshoz 😂
2019. márc. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%
Kérdezd meg tőle, hogy... "Mi van veled!? Semmi? Hogy vagy! ? Sehogy? " :XD
2019. márc. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

Kerdezz egy foggantyurol,hol van. Nem talalod. Vagy kerdezz vmi edzoteremmel vagy edzessel kapcsolatosat.

De szerintem termeszetes dolog baratkozni , beszelgetni konditeremben .

Nekem is van olyan,aki bejon,de ugy latom,nem erdeklem. Ezek szerint,akkor nezek majd ra,ha latja.


N

2019. márc. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Ha nézed, akkor biztos észrevette és szándékosan nem akarja felvenni veled a szemkontaktust. A nők erre sokkal érzékenyebbek, mint a férfiak. Ha nem a hátát nézed, akkor a periférikus látószögében érzékeli, hogy figyelik.


Az edzőteremben pedig nem annyira szégyenlős lányok járnak, akik rá se mernek nézni a fériakra.

2019. márc. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Edzőterbe a csajok 2 okból járnak


- pasizni. Divatos szett, uveg menő ásványvíz, főleg ücsörgés a gépen, nehogy leizzadjon, igazából sosem látod mozogni, csak insta kompatibilis pózban pucsítani. Őt bátran szólítsd meg, ha megvan hozzá a bicepszed és a kocsikulcsod


- edzeni. Ők tényleg mozognak, és nem azt figyelik, hogy előnyösen domborodik e a seggük a legújabb tavasz-nyári szettben.


Na őket ne szólítsd meg, mert edzeni mennek, nem csevegni, és gyűlölik a bájgúnárokat akik zavarják őket ebben.

2019. márc. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

“Kerdezz egy foggantyurol”


Mi a rák az a foggantyu?

Komolyan, sok év edzőter után ezzel jönne oda valaki kiküldeném az OBI-ba, hogy ott keresse

2019. márc. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem sikerült a szemkontaktust felvenned vele, akkor szerintem felejtős. De ha jól nézel ki és a nőknél általában sikeres vagy, akkor egy próbát megér. Bár gondolom ha így lenne, ez a kérdés meg sem született volna.
2019. márc. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!