Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit irjak eloszor olyannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit irjak eloszor olyannak aki nagyon tetszik de nem ismerjuk egymast?

Figyelt kérdés
Tetszik mar egy ideje valaki,de nagyon ritkan latom,az elmult evben csak 2szer az utcan az is veletlenul.van egy kozos ismerosunk,akivel nagyon regota nem beszeltem neki jo baratja aki tetszik,erdeklodtem is nala rola,elarultam neki hogy tetszik az a valaki.arra nem kertem meg hogy segitsen osszehozni minket mivel 10eve nem tartom ezzel az ismerossel a kapcsolatot,igy nem akartam ezzel lerohanni,meg o sem ajanlotta fel hogy segitene.most azt sem tudom szolt e annak a valakinek rolam.azota aki tetszik megtalaltam a kozossegi oldalon,de nem tudom mit irjak neki.meg olyan hulyen erzem magam hogy en kezdemenyezek lany letemre.sosem csinaltam.mit irjak neki amivel nem is ijesztem el.O most kb 38 eves.
2019. márc. 4. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
De érdekes, én is ennyi idős vagyok. Hogy nekem sosem volt ilyen szerencsém, a fenébe is...
2019. márc. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13%

Irjál neki, mit veszíthetsz, legrosszabb esetben diszkréten elutasít, abba pedig nem fogsz belehalni. Hajrá, írjál neki. Ha pedig újra látod, akkor szólítsd meg valami ürüggyel és hívd el kávézni. :)

Sok sikert. :) F

Honnan írsz és hány éves vagy?

2019. márc. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Megijeszteni egy 38 eves embert fb-n, ez gigalol...

Lehet, azert nem vett eszre az utcan, mert szamitasba sem johetsz. Eleg gyereknek tunsz, bocsi...

Kerdezd meg, hogy hogy van a neje. :D

2019. márc. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem meg ez a "vajon nem ijesztem el" nagyon aranyos, kedves, igazi nőkhöz illő, tisztelettudó hozzáállás. Szerintem nincs párja, mert akkor gondolom eszébe sem jutna ez a dolog a kérdezőnek.
2019. márc. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincs senkije azt megtudtam.
2019. márc. 6. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!