Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Edzőteremben, hogyan szólítsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Edzőteremben, hogyan szólítsam meg azt aki tetszik?

Figyelt kérdés
Edzőteremben van egy lány, aki nagyon tetszik, de szerintem ez már viszont nem igaz. Egyszerűen hiába próbálom felvenni a szemkontaktust, rám se néz, mintha levegő lennék, úgy hogy idáig még nem volt meg a kezdő löket, hogy oda mennyek. Két dologra tudok gondolni, hogy vagy szégyenlős és lehet én is tetszek neki, ezért nem néz rám vagy csak egyszerűen nem tetszek neki.
2019. márc. 7. 22:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%
Nem azért néz dölyfös pofával levegőnek, mert szégyenlős, hanem azért mert mert nem vagy 2, de inkább 3 szinttel jobb nála és gazdagnak se tűnsz. Ha jó partinak tartana hidd el hogy jelezne a maga módján. Így csak egy nyilvános megszégyenítést kockáztatsz. Hiányzik?
2019. márc. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

# 8 köszönöm! Pont ugyanezt akartam írni, csak nőként.


Engem pl rohadtul idegesít(ene), ha itt próbálnának nyomulni. Edzeni megyek oda, nem ismerkedni, és már az is idegesít, ha végigmegyek a futógépig, és a bicepszre gyúrók végig fordulnak vagy néznek, hogy "jé nő". (Nem mutogatom magam meg semmi egyébként)


Ahogy 8-as írta, én is látom a másik típust, akik kb falat top-ban, kilógó hassal nyomkodják az ájfont, meg ücsörögnek a gépeken. Én nem akarok leállni edzés közben cseverészni, és nem azért, mert ne lennék barátságos, hanem mert edzeni járok oda, nem beszélgetni/barátkozni/ismerkedni.


De ugyanitt megjegyzem, amit írtak mások is: ha ennyire nem akar észrevenni a nő, holott te bámulod, az nem véletlenül van.. Például én is észreveszem, max ignorálom, ha nem akarok foglalkozni ezzel. Sanszos ebből, hogy nem akar ismerkedni.


Ha akarna, látnád, hogy nyitott rá. De ha nagyon meg akarod próbálni, hát kezdeményezz vele beszélgetést és pont. Ha nem is küld el a francba, legközelebb köszön, ne adj isten beszélgettek ha úgy futtok össze pár sort. Ha bejössz neki, akkor is észre veszed, ha ő is edzeni megy ugyanis. (De ha így sem foglalkozik veled, akkor azért vedd a lapot.. :D)

2019. márc. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hát pont egy gépnél voltunk, beszélgettünk, aztán úgy néz ki kedden találkozunk. Úgy hogy megérte oda menni 😀
2019. márc. 10. 23:50
 14/15 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy! Aztán elmesélni mi volt! 😆👍
2019. márc. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

# 12-es vagyok


Gratula, tök jó! Végül is csak beszélgetni kellett kicsit, hogy leszűrd a reakcióiból, hogy tényleg elhívd-e. :)

2019. márc. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!