Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Írjak neki vagy szólítsam meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki vagy szólítsam meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy lány aki nagyon tetszik. Egyszer láttam őt élőben és csak egy hosszabb szemkontaktus volt köztünk semmi több. Szeretném őt megismerni de a távolság miatt csak több hónap múlva szólíthatnám meg személyesen. Úgy hiszem most nincs senkije és tartok tőle hogy ez hamar változni fog ezért gondolkozom azon hogy írok neki hátha sikerül magam megkedveltetni és nem keres magának valakit. Tudom ez igazából csak egy hiú ábránd és nagy eséllyel el sem olvassa amit írok emiatt nem tudom hogy fejest ugorjak-e ebbe vagy inkább várjak a személyes ismerkedési lehetőségig lesz ami lesz?
2019. aug. 8. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Írj neki.
2019. aug. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Felejtsd el. A nők csak szponzort keresnek, nem társat!

Járj prostikhoz!

2019. aug. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2: Ezt gondold át még legalább egyszer. Nem tudom, milyen gyerekkorod volt, de apu csak szponzor volt anyudnak?
2019. aug. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-as! Nincs mit átgondolni. Azok más idők voltak.

Az én Anyám dolgozott, főzött, takarított, vezette a háztartást, odafigyelt a gyerekeire. A mai napig házasságban él ... ugyanazzal az emberrel akihez 48 évvel ezelőtt hozzáment. (gy.k. Faterom)

Ellenben a mai lányok:

Egy virtuális társadalomnak élnek, tükör előtt pózolnak csücsörítve, a Facéra/Instára feltöltött képeik agyonretusáltak vagy szétfilterezettek. Nem képesek önmagukat adni és minden idézetes poszt ellenére nincs is igazán egyéniségük. Nem céljuk a család, nem céljuk a gyerekszülés, csak az, hogy jó és gondtalan életük legyen amiben nekik nem kell elmenni dolgozni, mert a pasi megkeresi a havi 800-900 ezret, amit ő probléma mentesen eltapsolhat. Őket el kell vinni évente kétszer nyaralni és legalább háromszor kirándulni. Lehetőleg posztképes helyekre, mivel fontos a transzparens élet. Ők nem tudnak főzni - a pasi ne legyen prosztó, Őt drága étterembe kell vinni, vagy kaját rendelni neki. Nem fog takarítani, mosogatni, mosni, teregetni - erre szerezz bejárónőt. Neki a pasi kell, hogy finanszírozza a szolit, a fitnesszt, a műkörmöt, a fodrászt, a sminkest. Vegye meg a kiegészítőket; a márkás ruhákat, cipőket, a trendi táskákat, napszemcsit, láncot, fülbevalót, gyűrűt, lábtyűt, bokaláncot, hasláncot, piercinget - csak jelzésként a teste mindenre allergiás, csak az aranyat viseli meg a gyémántot. Emellett az aktuális legjobb telefont, azon természetesen Neked kell fizetned a számlát - hát téged is hív rajta neeeem? De vegyél neki kocsit, amin szintén a Te költséged az üzemanyag, a karmabtartás, a szervíz, a műszaki vizsga és az esetleges javítás - hogy a biztosításokról ne is beszéljek. Emellett ne szólj bele a dolgaiba, mert Nekik joga van a függetlenséghez (ami nonszensz egy kapcsolatban, de hát akkor is), meg hogy kivel hol és mit csinál. De Te számolj be mindenről, legyen alibid minden másodpercre és magyarázatod minden mozzanatra.

Emellett a mai lányok értelmi szintje (tisztelet a kivételnek mert van olyan is) nem közelíti meg az általános iskola hatodik osztályos gyerekekét sem. Sokaknak a számolás is nehézséget okoz. Alapműveltség 0, egy frissen megnézett filmet sem tudnának elmesélni. Őszinte véleményük semmiről sincs - a Facebookon repkedő Coelho idézetek formálják a világukat (amellett, hogy Paulo bácsi bölcsességeinek fele sosem nyer értelmet számukra ..... csak jól hangzik .... meg hát Coelho!!!!!!)

2019. aug. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Komolyan minden ismerősöd akinek van barátnője, 800ezret keres és bejárónője van? Az én ismerősi körömben nem ez a jellemző.
2019. aug. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!