Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy szólítsam meg mit írjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólítsam meg mit írjak neki?

Figyelt kérdés

Hogy kerek legyen a történtet.

1 hónapja lett vége egy 4 éves kapcsolatomnak. Eddig úgy éreztem egyedül szeretnék lenni egy darabig.


De a minap nézegettem a közelben lévő szórakozóhely képeit és egy ifjú hölgy felkeltette a figyelmem, akiről sajnos nem is tudom kicsoda.

Ám itt a szerencsés fordulat a facebookon megtaláltam, modern korban élünk gondoltam facebookolok.

De van benne valami ami teljesen megfogott amit nem nagyon tudnék most megfogalmaz és az a furcsa, hogy nem is ismerem.

Be is jelöltem ismerősnek vissza is jelölt, és valami írni szeretnék ami természetesen nem tolakodó rámenős szöveg csak egy laza beszélgetés esetleg egy baráti vacsi és később kiderül mi lesz a dologból.


Őszintén én sosem szoktam facebookon ismerkedni és semmi ilyen helyen én jobban szeretem a személyes dolgokat, de egyenlőre még nem sikerül sehol összefutnom ezzel lánnyal.

28/F



2015. máj. 21. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Kérdezz meg csak annyit, hogy ott lesz-e a következő buliba és meghívhatod-e majd ott egy italra!


Ennyi elég lesz.Vagy ha ez tolakodás,akkor figyeld az eseményeket,amiken részt vesz,hátha a következő buliban ott lesz és odamehetsz hozzá.

2015. máj. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A másik lehetőség, hogy ráírsz és megmondod neki, hogy szimpatikusnak tartod és szívesen megismernéd. ;)
2015. máj. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen ilyenek gondolkodom én is.

Annyira nem vagyok facebookus sőt ahogy látom ő sem nem szokott eseményeket jelölni h részt vesz szóval így nehéz.


Első találkozásra meg nem is tudom ha vacsorázni viszem az lehet sok lenne már valami kis kötetlen beszélgetésre gondoltam csendes helyen, ami itt elég kevés van sőt szinte semmi. Ajándékot meg első randira nem biztos hogy kellene vinnem.


Egyébként 28 éves ő is.

2015. máj. 21. 11:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Én mit tennék ha férfi lennék, neked lennék:

Írnék neki hogy megláttam őt az XY szórakozóhely képein, és nagyon felkeltette az érdeklődésemet. Szerencsére megtaláltam őt facebookon és nagyon szeretném megismerni, eljönne-e egy személyes találkozóra, valami sétával egybekötött vacsira?

2015. máj. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A nők, nem szeretik a töketlenkedést.. hidd el. Legyél lényegretörő, határozott és kedves. Nem túl sok szöveg, nem sok rizsa, csak a lényeget. A többi meg hozza magát. Hajrá :) (30 éves anya)
2015. máj. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!