Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit írjak bele a levélbe, és...

Mit írjak bele a levélbe, és hogyan szólítsam meg?

Figyelt kérdés

Ajánlattak nekem egy munkát,külföldön.Nem ismerem a nőt, akihez mennék. babyszittelés lenne, megvan a nő neve, és kéne írnom egy mailt, de Hogyan szolitsam meg?

Tisztelt Kiss erzsi?? vagy Csak simán erzsi?

És még azt sem tudom, h egy ilyen levélbe mit kéne beleírnom? Beleírom a koromat, meg lakcim, és még mit gondoltok?


2011. márc. 10. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én mindenképp Tisztelt Erzsébetnek címezném. Kor, lakcím, hogy szereted a gyerekeket, korábbi tapasztalatok.
2011. márc. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi,

most irom, nagyon izgulok, h jól sikerüljön, kicsit aggódom.

remélem tetszeni fogok nekik:D

2011. márc. 10. 16:03
 3/5 A kérdező kommentje:
hogyan hozzam szóba a gyereket?
2011. márc. 10. 16:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, csak tedd hozzá, hogy szereted a gyerekeket. Mondjuk, sokat vigyáztál az unokatesóidra, stb. De azért, ne erőltesd, még a végén azt hiszi, hogy pedofil vagy :)
2011. márc. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi:D
2011. márc. 13. 16:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!