Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan írjak rá vagy szólítsam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá vagy szólítsam meg a srácot a sulimból?

Figyelt kérdés
Ha nem is ismerjük egymást csak látásból... 17 éves vagyok és a srác fölöttem jár eggyel, tehát 12-es. Nagyon bejön nekem, és már köszönt is rám párszor tehát gondolom ő sem menne csak úgy el mellettem. Az a baj, hogy senkit nem ismerek a baráti köréből tehát tényleg csak facen tudnék ráírni csak nem tudom hogyan. Aztán utána ha jól megy a beszélgetés akkor már élőben is odajönne szerintem. Normális válszokat, köszi :)

2017. dec. 1. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem jelölöd be csak úgy simán? Aztán hátha ő fog írni.
2017. dec. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az első hülyeséget mond. Ha bejelölöd, akkor ne várj arra, hogy írjon, mert nem fog.


Amúgy akár élőben is odamehetsz hozzá, ha köszön neked, akkor rossz nem sülhet ki belőle.

2017. dec. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!