Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szólítsam meg a lányoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam meg a lányokat? Mivel indítsam a beszélgetést?

Figyelt kérdés

Ti milyen szöveggel szólítanátok meg egy ismeretlen lányt?

A kezdőlépést nem merem megtenni,mert nem tudom hogy mivel is tudnám megszólítani a lányokat.



2017. nov. 16. 22:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Hello, my name is Brad Pitt.


Tuti siker :)

2017. nov. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%

Segiccsé’ má’ betoni a kocsit he’ ne csak ájjá’ mint egy panenövény-e’. (Falusi verzió, medium szint)

(Városi, hard szint), gyere basszunk egyet.

(Városi medium szint), szia, hogy vagy?

Ennnnyiiii!!!! :)

2017. nov. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszel a lánynak, akkor teljesen mindegy, hogy mit mondasz, vevő lesz rá. De mielőtt odamennél hozzá, némi szemkontaktus nem árt, hogy megbizonyosodj arról, hogy a szimpátia kölcsönös.
2017. nov. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

pl.

- Bocs, hogy leszólítalak, de olyan ismeretlennek tűnsz nekem...

- Helló, bébi, légy a nejem, vetkőzz le és szexelj velem

- Amit irántad érzek, vad imádat, megsimogatnám a vaginádat

A hatás nem marad el.

2017. nov. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Részletesen válaszolva:


"Hogyan szólítsam meg a lányokat? Mivel indítsam a beszélgetést?"


->A közhiedelemmel ellentétben nem a szöveg a fontos, hanem az, hogy amikor a lány előtt leszel majd, akkor hogyan viselkedsz. Figyelni fogja, hogy mennyire vagy magabiztos, és hogy összhangban van-e a szöveg a jellemeddel. Tehát először fejben kell rendet rakni. Ha rendelkezel kellő önbizalommal, akkor simán fognak menni a dolgok.


"Ti milyen szöveggel szólítanátok meg egy ismeretlen lányt?"


>Rengeteg szöveg van. De a legjobb saját szövegeket írni, amelyeket a saját életedből, illetve az adott szituációból merítesz. De íme egy minta, én mit csináltam:


Állt mellettem egyszer egy csaj akkor, amikor hideg volt. Odaszóltam neki: "Nem fázol ebben a szoknyában?" A csaj rám néz, és elkezd nekem magyarázkodni miközben megyünk át a zöldön, hogy nem szokott mindig ilyen hordani, mert ez különleges alkalom volt. Meg hogy milyen aranyos vagyok, hogy ezt szóvá tettem. Tessék, elindult a beszélgetés...


Másik (direkt) megszólításom ez:


"Szia, nagyon szimpatikus vagy nekem..."


Még egyszer mondom: nem a szöveg a fontos.


"A kezdőlépést nem merem megtenni,mert nem tudom hogy mivel is tudnám megszólítani a lányokat"


>Pedig nyugodtan tedd meg, mert érdemes, és amint tapasztaltabb leszel, annál egyszerűbben fog menni. De hogy adjak még egy segítséget: volt, hogy én azzal az indokkal szólítottam meg csajokat, hogy merre vannak jó bulik a hétvégén. Készségesen válaszoltak.


Egyébként ajánlok neked egy könyvet is, érdemes elolvasnod:


[link]


Sok sikert!

2017. nov. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Végre egy normális válasz.
2017. nov. 16. 23:05
 7/14 anonim ***** válasza:

Attól függ hol. Utcán szerintem nem érdemes megpróbálni, mert kb jó ha 100 ból 1 lány nem akar majd lerázni, a többi már csak a leblokkolás miatt is elutasítana. Na meg kiéreznék a hangodon azért, hogy izgulsz (legalábbis a kezdetekben biztosan) és arra meg nem indul be a lányoknál a vonzalom.

Legfeljebb akkor lehet értelme megszólítani, ha könnyebb a helyzet (pl. vonaton egy fülkében, a buszon ha szemeztek, és ha visszaszemez utána, vagy könyvtárban stb. ) de ilyen meg nem gyakori viszont.

De azért is nehéz a dolog, mert a lányoknak többet nyom a latban az, hogy valamennyire ismerik az adott srácot (akár olyan értelemben is, hogy a barátnőjétől tudja hogy xy a "helyi menő csávó" ) ellenben full ismeretlenül nem fog csak azért vonzódni hozzád, mert mondjuk jó a kinézeted.

2017. nov. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem helyzetfüggő, nem olyan fontos, hogy pontosan mit mondasz.

5-ös, nagyon PUA-snak tűnsz.

2017. nov. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"5-ös, nagyon PUA-snak tűnsz."


Nem tudom, hogy manapság kiket értenek az emberek többsége a PUA-n. Ha olyan embereket, akik visszaélnek a lányok bizalmával, és lefektetik őket, majd dobják miután megvoltak, akkor azokhoz semmi közöm. De ha olyanokat, akik élvezik az ismerkedés folyamatát, de egyúttal megbecsülik azt, ha egy lány a bizalmába fogadja őket, és tisztázzák a feltételeket, akkor vállalom magamra, hogy az vagyok.

2017. nov. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

5#, Nincs tapasztalatod. Értelmes embert bal kezed árán se tudnál 'fel szedni'.


Beszélj szívből. Vamiért megakarod ismerni. Ezt közöld vele.

2017. nov. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!