Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szólítsam meg a lányoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam meg a lányokat? Mivel indítsam a beszélgetést?

Figyelt kérdés

Ti milyen szöveggel szólítanátok meg egy ismeretlen lányt?

A kezdőlépést nem merem megtenni,mert nem tudom hogy mivel is tudnám megszólítani a lányokat.



2017. nov. 16. 22:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
5, bocs, csak ez a direkt megszólításos szöveg nagyon PUA-s volt.
2017. nov. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

1./ Legyel bator ... merj megszolitani

2./ Legyen stilusod ... bunkoskodasra csak bugris emberek reagalnak pozitivan

3./ Legyen szoveged is (!) ... ha nem tudod kifejezni magad, akkor esejtelen (olvass sok szerelmes verset)

4./ Legyel kellemes ... apoltsag, kifinomultsag


5./ (de ezt csak halkan mondom) Legyen kemeny a farkad ... ha a masike kemenyebb, akkor baj van

2017. nov. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

@Red Vixen


Sajnos úgy látszik, hogy nem értetted meg azt, amit írtam. De nem baj, az a lényeg, hogy a Kérdésfeltevőnek átment az üzenetem lényege.


@11


Nem igazán értem a gondolatmeneted. Maga ez a szó hogy "direkt" vagy maga a módszer?


Ahogy észrevettem, a klasszikus módszer a direkt --> "menj oda a lányokhoz és mond meg, hogy tetszik". Ebbe semmi "puás" nincs. Azok, akik a jelenség ellen érvelnek, azért teszik ezt, mert sokan az indirekt módszert alkalmazzák, ami ennek az ellentettje.


Pedig néha arra is szükség van. Ha a lány egy vegyes társaságban van, nem mehetsz csak úgy oda hogy elmondd neki, hogy tetszik, és meg akarod ismerni. Úgysem hagyná ott a barátait egy teljesen ismeretlenért, ráadásul azzal csak kivívná a többiek unszimpátiáját. A férfiakért azért, mert esetleg nekik is tetszik a csaj, a lányokét meg azért, mert ezzel azt jeleznéd, hogy nem ők a legjobb csajok a társaságban.


Őszintének kell lenni, de egyúttal okosnak is. Bizony van úgy, hogy hallgatni kell. Ez még a párkapcsolatoknál is így van, ezt az idei évben nagyon jól megtanultam, miután a párkapcsolatom szétesett. Most van egy másik lány, de vele igyekszem nem elkövetni ezt a hibát.


Egyébként a PUA-nak is sok ága van. A legnépszerűbb az, amit a médiában (TV, újságok) reklámoznak, nekem ahhoz nincs közöm. Sem azokhoz, akik esetleg azt reklámozzák, hogy használjuk ki a nőket. Van egy, a média által teljesen ismeretlen, kis PUA közösség, amiben benne vagyok, de ott teljesen másképp működnek a dolgok, mint "a nagyoknál". Ez lényegében egy baráti társaság, ahol segítik egymást az emberek az élet más területén is.


Minden jót.

2017. nov. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ja még valami: ha valaki nagyon menő srác, az értelemszerűen szinte bármit elérhet, ott nincsenek szabályok.


De ahogy észrevettem, a férfiak többsége azért nem egy nagy nőcsábász, és amíg ezen a szinten van, addig nem kell magát túljátszani ["na, bemegyek oda, azt kihozom a legjobb csajt, azt cső, és én leszek a király :D], mert abból csak felsülés lehet. Ezt majd akkor tegye, amikor már olyan magas szinten van, hogy szinte nincs ellenfele. De addig jobb óvatosan és alázatosan, mert a lányok az őszinte embereket szeretik.

2017. nov. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!