Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mégis hogyan ne utáljam magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogyan ne utáljam magam?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok. Velem sose akar egy férfi se komolyan összejönni. Nekem nem adatott meg az életben az, hogy igazi párkapcsolatom legyen. Túl vagyok már egy jó pár randin is. Mikor nagy nehezen elsikerült érnem, hogy valaki járjon velem, ő is csak kihasznált, hazudott nekem, majd dobott. Nem mennék részlétekbe, de nagyon fájt, főleg hogy már az első héten mi nagy szerelmet vallott nekem. Aztán meg kiderült, hogy semmi se volt igaz. Előtte se volt önbizalmam, de miután dobott, meg már annyi se.

Pedig eleinte a dicséreteivel azt éreztem, hogy na végre én is érek valamit egy másik ember szemében, de semmi nem volt igaz.

Külsőmmel is foglalkozok, edzek, és valamikor ruhákat is vásárolok magamnak, de még se érek el vele semmit. Inkább érzem azt hogy semmi értelme élnem, meg hogy az egész életem tiszta szégyen.


2019. szept. 23. 22:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Jó úton vagy a változáshoz, ne add fel!

Az önutálat kérdését érdemes megoldani, pszichológus, vagy pszichoterapeuta segítségével.

2019. szept. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
84%

Ezerszer leírtuk a pszichológust.

Heti szinten sajnáltatod magad, hogy mennyire sszar neked, irigykedsz másokra, akik kapcsolatban élnek...

Egy a sok közül

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..

2019. szept. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kezdj a belsőddel foglalkozni. Onnan indul minden.
2019. szept. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!