Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mégis hogyan ne utáljam magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogyan ne utáljam magam?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok. Velem sose akar egy férfi se komolyan összejönni. Nekem nem adatott meg az életben az, hogy igazi párkapcsolatom legyen. Túl vagyok már egy jó pár randin is. Mikor nagy nehezen elsikerült érnem, hogy valaki járjon velem, ő is csak kihasznált, hazudott nekem, majd dobott. Nem mennék részlétekbe, de nagyon fájt, főleg hogy már az első héten mi nagy szerelmet vallott nekem. Aztán meg kiderült, hogy semmi se volt igaz. Előtte se volt önbizalmam, de miután dobott, meg már annyi se.

Pedig eleinte a dicséreteivel azt éreztem, hogy na végre én is érek valamit egy másik ember szemében, de semmi nem volt igaz.

Külsőmmel is foglalkozok, edzek, és valamikor ruhákat is vásárolok magamnak, de még se érek el vele semmit. Inkább érzem azt hogy semmi értelme élnem, meg hogy az egész életem tiszta szégyen.


2019. szept. 23. 22:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Pszichológus. Segít átalakítani az önbizalmadat, ezen keresztül a kisugárzásodat. Azért szórakoznak veled, mert látják rajtad a bizonytalanságot. Ami nyilván gyerekkorodból, a szülői házból ered.
2019. szept. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Én mégis gratulálok neked , amiert nem kapaszkodtál bele görcsösen egy rossz kapcsolatba , es nem nevelgetsz két gyereket egy ferfi mellett , aki ver vagy megaláz

Nem vagy kétsébeesett , érzem a soraidon , hogy megfontolt vagy

Ez jó

Apukáddal milyen volt a kapcsolatod ?

2019. szept. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
Ne utáld magad, mert elõbb_utóbb eléred azt,hogy valóban a padlóra kerülsz.Nem kell mindent elhinni egy hét után.Mégis miért dobott mit mondott neked?
2019. szept. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Savlekotő ***** válasza:
66%
Fordítsd meg amig önmagad nem szereted és lekezelően beszélsz magadról nem vagy jóba önmagaddal nem fogadod el magad ne várd h szeressen bárki is,magadat kell szeretned elsődlegesen dolgozz magadon,nem csak külsőségek hanem belsőleg. Ha kell minden reggel ismételd el h értékes vagy vagy hasonló pozitív mantrákat. Ha kell keress segítséget,ez nem szégyen,lehet van egy gát benned,talán Édesanyáddal való kapcsolatodban,nők sok esetben az Édesanyjuk hibái mintái miatt szenvednek, ássatok a dolgok mélyére.
2019. szept. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18%
Az élet nem csak a szerelemről szól. Amúgy meg nyugi, mindenki megtalálja a párját idővel. Van akinek hamarabb, vkinek később sikerül. :-)
2019. szept. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
Az elsőnek van igaza. Ez vadászösztön... Ki is fognak használni, ha látják rajtad, hogy lehet. Ez pedig csak rajtad múlik, hogy mennyi tartás van benned
2019. szept. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
Most őszintén: te vonzódnàl egy olyan férfihoz, aki olyan, mint te? Ezt gondold végig.
2019. szept. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
10%

A szívfájdalomra több gyógymód létezik, ez némelyek szerint tengernyi idő, mások szerint meg rengeteg pia.


Másrészt meg nem mindenki arra teremtetett, hogy párkapcsolata, családja stb legyen. Foglalkozz azzal amivel igazán szeretnél, a 21. században képes egy nő férfiak nélkül is élni

2019. szept. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
19%
ne akarj egyből komoly kapcsolatot,hagyd hogy csak megtörténjenek a dolgok. öltözz csinosan,maradj sportos,attraktív,pasizz be nyugodtan! nem kell neked azonnal "beleesned" senkibe. rengeteg a sekélyes ember,ezért nem is kellene magadat ostoroznod.ilyen gondolatmenettel csak ártasz magadnak,egy megkeseredett spiné leszel. az ilyenekkel pedig senki sem akar kezdeni. koncentrálj azokra a dolgaidra amik rendben mennek,meló stb. barátokkal mozdulj ki,sétálj,vegyél egy kutyát. lásd meg a jó dolgokat baby!
2019. szept. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
5%
Mondanám, hogy ismerkednék veled, de eddig, akik hasonló problémákkal küzdöttek, mint te nekiálltam ismerkedni, és rendre jött az, hogy bocsi nem akarok találkozni, nem gondolom komolyan idő kell stb, mert meg az előző csalódáson nem vagyok túl és stb dumák. Érdeklődni szoktam de senki lelki szemetese nem leszek beszélek pár napot, 1-2 hetet max annyi idő alatt ha nem sikerül összehozni egy találkozást részemről ugrott a dolog! Ezen dolgok tudata mellett írhatsz kérdező
2019. szept. 24. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!