Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak tényleg elfogadóbbak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg elfogadóbbak a nők hibáival szemben, mint fordítva?

Figyelt kérdés
Férfi jobban elfogadja ha nő vékony mint fordítva, jobban elfogadja ha félénk az sem baj, de ha erős határozott nő az sem rossz dolog egy férfinak. Sokkal több férfi vonzódok a duci nőkhöz, mint a nők az elhízott férfiakhoz. Ha nő szüleinél lakik nem olyan nagy baj de fordítva már jön a mamahotel kijelentés. De csomó más mindenben úgy érzem jobban elfogadóbbak a férfiak.
2019. szept. 16. 07:13
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Nekem meg az a kedvencem, hogy ha jön egy kérdés aminek lehet igazságalapja ami negatív a nőkre nézve, akkor máris jön a lúzer, hisztis, 1000 ilyen kérdés vol és társai negatív komment...... jooo tudom fáj az igazság....
2019. szept. 16. 07:29
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Engem nem zavar, ha ugyanaz a kérdés többször is felmerül. Csak azt jelenti, hogy sokan gondolkoznak rajta. És az oldal címe amúgyis az, hogy gyakori kérdések.
2019. szept. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ. A külső vagy az anyagi jellegű hibákkal szemben a férfiak sokkal elfogadóbbak, mint a nők. A belső, személyiségbeli hibákkal szemben viszont a nők elfogadóbbak.
2019. szept. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%

Amit felsoroltál, nincs így.. amúgy én ezeket elfogadom egy férfin, viszont félreértés ne essék: nem jelenti azt, hogy bármelyik félénk/duci/mamahoteles férfival összejönnék, aki csak kikezd velem és ez hasonlóképpen van a férfiaknál is. Érdekes, én nem látom azt a hatalmas elfogadást, amit a férfiakról írtál. Bármilyen közösségbe kerülök, azt tapasztalom, hogy a férfiak kritikusabbak, szivatnak, kötekednek.

Máskülönben ha valaki nem akar összejönni veled, az azért van mert nincs benned semmi, ami megfogta volna őt. Ha valaki megtetszik, akkor elfogadom a hibáit is. De ha semmit nem látom, ami megfogna rajta, akkor nem. Elég röhejes, hogy úgy állítod be a kapcsolatokat, mintha CSAK az elfogadásról, elnézésről szólna. Vannak bármilyen pozitívumaid, ami miatt megkedvelne valaki a hibáid mellett? Gondolom te is az olyan nők hibáit fogadod el, aki valamiért tetszik neked. De ha olyan nőről lenne szó, akin jóformán semmi sincs, ami szimpatikussá tenné őt, akkor te sem vagy olyan elfogadó szerintem.

2019. szept. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
Azért ne keverjük a ducit és az elhízottat. A férfiaknak sem kellenek annyira az elhízott nők. Egyébként hülyeségnek gondolom a kérdést.
2019. szept. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%

Pl mentálisan beteg nőként simán lehet esélyed, férfiként nem.

Egyébként én azt mondanám, hogy más dolgokkal kapcsolatban elfogadóak.

2019. szept. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%
#3 ez egyáltalán nem igaz. Ha kritizálni mersz egy rosszul működő dolgot, akkor a nőkben ki alakul a "negatív" ember kép, és azt nem fogadják el. Mindezt úgy, hogy gyakran ők is kritizálnak dolgokat, embereket, főleg a hátuk mögött, de amit szabad jupiternek...
2019. szept. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
64%
Nem hiszem, hogy ez a nőkre nézve negatívum. A férfiak is eldönthetik saját maguk, hogy milyen nővel jönnek össze. Az már az ő szégyenük, ha közülük többen maradnak egy fosszarfos kapcsolatban vagy fekszenek össze olyan nőkkel, akikkel épp, hogy nem okádnak "legalább van szex" alapon, mint a nők. Szóval összességében szerintem nem elfogadóbbak (lásd: gyakori, ahol a frusztrált pasik gyakran a földig aláznak olyan normális ember számára teljesen alapvető dolgok miatt, hogy pl egy nőnek vannak (bármilyen) elvárásai, fontos neki a párja anyagi helyzete, gyereke van, gyereket szeretne, házasodni szeretne, önállóan kíván élni, nem pedig valaki szüleinél, stb.), egyszerűen csak a föld alá is képesek leadni az igényeiket egy-egy pnáért, ameddig a nők nagy része tök jól, különösebb frusztráció nélkül elvan akár évekig is szex nélkül, ameddig nem talál olyan partnert, aki minden téren megfelel neki.
2019. szept. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%
A valóságban a férfiak sokkal kritikusabbak, főleg azok, akik azt hiszik hogy bőven válogathatnak. Persze itt nem végletekről írok ( mondjuk tényleges kövérség ) , hanem általánosságban.
2019. szept. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem elfogadóbbak, pusztán más szempontok fontosak a nőknek mint a férfiaknak.
2019. szept. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!