Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek úgy, hogy először a személyiségemmel tudjak hódítani, aztán amiatt a külsőmmel is elfogadóbbak legyenek?

Figyelt kérdés
Kicsit bonyolultan fogalmaztam meg a kérdést, elnézést.Csúnya nő vagyok, és emiatt sajnos senki nem szeretne megismerni. Hogyan tudnám megfordítani a dolgokat? Velem már előfordult, hogy valakinek a külseje egyáltalán nem vonzott, aztán a belső tulajdonságai miatt mégis beleszerettem. Tudom, hogy a férfiaknak valamivel fontosabb a külső, de van rá mód, hogy valaki a személyiségembe szeressen bele és ezáltal elfogadja az előnytelen kinézetemet? 24 éves vagyok egyébként.
2018. aug. 3. 21:43
1 2
 1/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
41%

Az internetet kerüld alapból. Növessz határozott, markáns személyiséget. Vállalj melóhelyen vezetői pozíciót, jelentkezz egyetemre, ragaszkodj az elveidhez és a hobbijaidhoz, legyenek megbízható ismerőseid és próbálj meg magadból minél kevesebbszer hülyét csinálni. Én is hasonlókat csinálok.

"Tudom, hogy a férfiaknak valamivel fontosabb a külső..."

Mellesleg nálatok is az, szóval mentségként kár ezt mindig folyamatosan hangoztatni.

2018. aug. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz igaz, mint a kevésbé vonzó férfiakra:


1) változtass amin tudsz! Fogyni, sportolni, frizurát csináltatni, ízlésesen öltözni bárki tud

2) olyan helyen ismerkedj, ahol nem az ismerkedés az alap helyzet. Keress hobbit, valami klubot, járj túrázni, sportolni csapattal, stb...

Ott pedig ne pasit akarj fogni, hanem haverkodni, barátkozni, szállj be a szervezésbe, légy látható.



Persze, mivel ezek elég fárasztóak, és nem a sült galamb kategóriás ismerkedés, ezért a pasik 99%-a sem csinálja, akinek ezt tanácsolják, azt hiszem te sem fogod.



F

2018. aug. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vannak csúnya férfiak is normális belsővel. Úgy érzem ez nálad nem akadály. Én azért ajánlom az internetet.
2018. aug. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

#1 és #2 abszolút igazuk van

Azzal is egyetértek hogy kifejezetten ismerkedési céllal találkozgatni, randizgatni hihetetlenül lusta, igénytelen és szánalmas dolog, ráadásul hatástalan is. Élj olyan életet, ahol sokat vagy emberek között, látható vagy, barátkozz emberekkel "csak úgy", és meg fog találni a szerelem is előbb-utóbb. Férfiaknak és nőknek is ezt szoktam tanácsolni egyébként.

2018. aug. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
mennyire csúnya? mesélj még
2018. aug. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kár a gőzért kollégák!


A kérdező megkapta a maga kényelmes 5-10 privijét, most válogat, aztán 1 hét múlva kiírja, hogy őt miért mindenki csak ...ni akarja.

2018. aug. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

Hát, csajszi... ha ez megnyugtat: én nem tartom magam csúnyának (mármint úgy átlagos vagyok, azt hiszem), viszont eléggé (hogy is mondjam) "érdekes" személyiség vagyok, ami baromira nem előnyös - tudom. A férfiak ezért nem szeretnek. :) Mondjuk az is tény, hogy olyannyira kezdem megszokni az egyedüllétet, hogy lassan már nem is vágyom senkire. Ez elég shit-ügy, nem? :D

Viszont szerintem ha nagyon jönni akar valaki az életembe, akkor úgyis bókolna, vagy próbálna a közelemben lenni, mit tudom én, ilyesmi. :D 30/N :D

Amúgy nyugi, szerintem biztosan találsz valakit. :) Illetve valaki biztosan rád talál. :)

2018. aug. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amúgy ez a "legrosszindulatúbb" nevű fickó nem hű a nick-nevéhez. És egészen jókat mond! :) Persze mivel nem vagyunk egyformák, nem egyszerű kivitelezni. :)
2018. aug. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Visszaolvasva jó negatívan festettem le magam, pedig annyira nem vészes a dolog... Na mindegy, bocsi a "mellébeszédért". :) Na, ez az egyik rossz tulajdonságom... :D
2018. aug. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
#8: Azt azért remélem vágod, hogy a többség szerint most saját magamat tömjénezem különféle kamunickekről?
2018. aug. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!