Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért elfogadóbbak a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elfogadóbbak a nők a gyerekes apukákkal, mint a férfiak a gyerekes nőkkel?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


Ennél a kérdésnél is a nők tök elfogadók ilyen esetben.

A férfiak nagyon elfogadók, mindjárt jönnek olyan dumákkal, hogy más gyerekét nem fogom nevelni stb.


2016. júl. 18. 13:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
12%
Mert a nőkben bennük van az anyai ösztön, a gyerekek iránti szeretet. Még a férfiakban ez kevésbé.
2016. júl. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Noren1989 ***** válasza:
0%

JJJJJaaaaj. Elsőre azt hittem, hogy a gyerekes viselkedésre kérdezel rá...


Nekem speciel nem kéne a szomszéd kölke. (se másé).

Maradjunk annyiban, hogy jók a génjeim, érdemes lenne némelyiket továbbörökíteni.


26/F

2016. júl. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
17%
Mert a nők nagyon szeretik a gyerekeket, a férfiak meg nem nagyon.
2016. júl. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%

Én nem vagyok elfogadó a gyerekes apukákkal, tudom mennyi nehézséggel jár.


N34

2016. júl. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%
Mert az anyanal van elhelyezve legtobbszor a gyerek, nem csak hetvegen.
2016. júl. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Nos ha e neveled más gyerekét, oké.. te dolgod. Azért ezt mástól ne várd el!
2016. júl. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
10%

Sok oka van.

Egy gyerekes anya már annyira nagyon nem válogathatja ki magának a magas, izmos alfákat. Egy már gyerekkel rendelkező független férfi szinte biztosan 30+ és így jobban áll egzisztenciálisan, jobban válogathat.

Miért akarná egy férfi a másik kölykét nevelni, költeni rá, időt és energiát fektetni bele?

A férfi a nőt akarja, a gyerekes nő pedig a kölykét, szóval aki egy ilyen felállásba belemegy, az vállalja, hogy csak sokadhegedűs lehet.


Ha egy férfi szeretne családot, akkor természetesen a saját génjeit szeretné továbbvinni.

Ha valamelyik férfi nem akar családot, akkor minek vállalna be egy olyan nőt, akivel jár ez az árukapcsolás?


Sztem teljesen logikus az egész.

2016. júl. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
Jól van fiúk! Ahogy olvastalak titeket, teljes joggal állíthatom én is, hogy nem akarom más kölykét nevelni?
2016. júl. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%

8-as

Szvsz igen, mindenképp.

2016. júl. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Sunshinedoll ***** válasza:
37%
Ha nem tűnt volna fel, a pasikkal szemben minden sz-rral elnézőbbek az emberek.
2016. júl. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!