Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mely országban elfogadóbbak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mely országban elfogadóbbak a nők az európaiakhoz képest?

Figyelt kérdés

Magyarországon de eúrópában is úgy vettem észre nagyon nem elfogadók a nők. Ha nem vagy helyes alacsony vagy nem egyedül laksz nincs egzisztenciád nem kellesz.

Volt egy csúnya haverom aki kiment afrikába missióva és ott mindjárt tálalt egy aranyos néger lányt egyszerűen elfogadták.


2016. máj. 27. 08:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
Menj te is külföldre. A nőknek valamiért mindig jobban bejönnek a külföldiek, ez igaz bármelyik ország nőire. Persze nem mindegy melyik országrókl van szó. Pl a magyar nőknél egy román pasi nem olyan népszerű mint egy olasz. Stb.
2016. máj. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
19%
Bárhol könnyebb mo.-n kívül
2016. máj. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Igazuk van a többieknek, menj külföldre, itt nincs rád semmi szükség!
2016. máj. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
9%
Elefántcsontpart
2016. máj. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
A csúnya haverod afrikában a négerek között egzotikusnak számít. Erre nem gondoltál, hogy talán azért volt ott vonzó, mert más, mint az ottani hétköznapi emberek?
2016. máj. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Elnézést az elütésért, Afrika nagy betű. Gyorsabban gondolkodtam, mint írtam.
2016. máj. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Az afrikai neger lanyok azert fogadtak el, mert ott o a kulonleges, es mert van legalabb 30 dollarja tehat nagyon gazdag. Ott is ugyanugy mukodik baratom :'D.
2016. máj. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%

Igazából bárhova máshova érdemes elmenned, mert te leszel az új, a külföldi, az izgalmas. Az angol haverjaim már tényleg - és ezt ők mondták nekem így - hogy coming to Budapest for "szopat"...

Angliában ők is senkik, de itt mind a 4 puncival tárt haza minden este, amikor kimozdultunk.

Egy idő után becsatlakoztam és Stuartként mutatkoztam be magam is. Jól beszélem a nyelvet, nem tűntem ki...

Elég szánalmas, de nagyon megéri.


Ha te kimész külföldre, érdemes vagy D-K Ázsiát nézned vagy D-Amerikát. Az európai fehér embert kedvelik ott.

2016. máj. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Bakker,én Vajdaságban alig találtam pasit,Szegeden meg akadt egy udvarlóm.Lehet benne valami.:-D
2016. máj. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%

Egyik országban sem tolerálják ezt a nyifi-nyafi stílust.


Azért mert nem jut p.na ne a nőket okold...

2016. máj. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!