Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért elfogadóbbak a kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elfogadóbbak a kövér pasikkal a nők mint a kövér nőkkel a férfiak?

Figyelt kérdés

Egy kövér nő kutyának sem kell.....

Tehén stb. Szavakkal illetik. Max szexre használják ugyanis utána eltűnnek és társai.


Ezzel szemben egy elhízott kövér férfinek is lehet barátnője még akkor is ha szegény ha jó a dumája, minimum átlagos lány


2017. márc. 27. 07:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

ha ez így van talán azért, mert a férfiak vizuális típusok, nagy részüket inkább az ösztönök vezérlik őket ilyen téren és nem az érzelmek...


nekem volt teltebb és átlagos alkatú barátnőm is, meg van minden alaknak az előnye és a hátránya...de a legfontosabb, hogy milyen az illető érzelmi világa, felfogása, gondolkodásmódja...


24F

2017. márc. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az arcon több múlik. Egy szép arcú duci lányt nem fognak sértegetni, vagy legalábbis nagyon tahónak kell lenni hozzá. Egy csúnyácska arcú, kevésbé igényes lánynak viszont tényleg nehézkes az ismerkedés.
2017. márc. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem nem elfogadóbbak a nők sem, főleg az utóbbi időben.


"Ezzel szemben egy elhízott kövér férfinek is lehet barátnője még akkor is ha szegény ha jó a dumája, minimum átlagos lány"

Egy elhízott, duci lánynak is lehet barátja, ha szép arca, pozitív kisugárzása van. Számtalan ilyet ismerek, a legtöbbjük mellett átlagos férfiak vannak.


Férfiként inkább úgy vettem észre, hogy azok a "kövér nők" nem kellenek senkinek, akiknek a szemléletükkel is gond van, pl:


- nem én tehetek arról, hogy így nézek ki

- nem vagyok hajlandó tenni azért, hogy ez megváltozzon

- mindenki bunkó aki nem tud így elfogadni, de nekem azért sportos, jóképű, magas pasi kell, mert elég, ha én ekkora vagyok.


36\F

2017. márc. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Én is sok olyat láttam már, hogy ezek a lányok aztán tényleg elvárják a nagyon nagy, izmos, magas férfit, mert hát "hogy néznék ki egy cingár mellett", meg "olyan férfi nem kell, aki nem bír el". Egyébként én azt is látom még, hogy a kövérebb férfiak úgymond jobban járnak a földön. Vagy tesznek érte, vagy nem, de szerintem sokuknak egy átlagos csajszi már bőven elég, ha kedves, és aranyos. Ezzel szemben a női magazinok tele vannak arról, hogy fogadd el a hurkáidat, úgy vagy gyönyör, ahogy vagy. Ez oké, ha a nők így gondolják, csak ha a férfiak nem, attól ne a férfiak legyenek a szemetek. 23/F
2017. márc. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

4-es, ha már állítottál valamit, bizonyítsd is.


Menj el újságárushoz, nézd át a magazinokat, hogy a tavasz beköszöntével melyikben van "fogadd el a hájad", és melyikben van "így legyél top formában nyárra" cikk.

2017. márc. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Utána pedig nézd meg, hogy milyen sütireceptek vannak azokban a magazinokban ;) Egyébként a magazinokban lévő diéták döntő többsége orbitális hülyeség. Ha valakinek van egy kis esze, akkor tudni fogja, hogy paradicsomdiétától nem fog formában lenni nyárra. :D
2017. márc. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Egyébként én azt is látom még, hogy a kövérebb férfiak úgymond jobban járnak a földön. Vagy tesznek érte, vagy nem, de szerintem sokuknak egy átlagos csajszi már bőven elég, ha kedves, és aranyos."


Pont hogy nagyon nem!!!


Csomó ilyen férfit látok, akik sírnak hogy kövér vagyok de vékony csinos lányt szeretnék!!!!


Itt is tele van ilyen kérdésekkel!!!!!

2017. márc. 27. 10:04
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is kövér férfi voltam, már nem vagyok ez, de amíg az voltam, addig én nem akartam top lányt. Átlagos lányt szerettem volna, aki kedves, aranyos, és úgy szeret ahogy vagyok. Nem találtam, így hát lefogytam.
2017. márc. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.


Ha megfigyeled az utcán sétáló embereket, sok párt fogsz látni, ahol a lány\nő mondjuk úgy, hogy duci, míg a párja normál testalkatú. Olyat viszont jóval kevesebbet, ahol a fiú\férfi túlsúlyos és egy vékony vagy átlagos párja van.


Persze azért ehhez pontosítani kellene, hogy mit értesz kövér alatt. A kis túlsúly is ide tartozik, vagy csak a 170 cm\130 kg párosítás?

2017. márc. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9. Épp fordítva látom. Minap nézegettem az utcán a párokat és általában kövér pasit látok inkább vékony nővel, mint fordítva,
2017. márc. 27. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!