Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kövér csúnya pasiknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér csúnya pasiknál általában megalkuvás van?

Figyelt kérdés

Ismerek ilyen elhízott csúnyább pasit, akiknek a barátnője hát nagyon nem csinos, sokszor ugyanolyan aránytalanul elhízott vagy még rondább is számomra.


Egy ilyen pasi gondolom ugyanúgy jobban örülne, ha egy vékony csinos szexi barátnője lehetne, de sajnos ez nem adatik meg neki érthető okok miatt.


Ilyenkor inkább bevállal egy ilyen nem vonzó nőt, csak hogy ne maradjon szex és nő nélkül?


2017. márc. 24. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Ha nincs pénze akkor ebben a külsőségekre vadászó világban igen...
2017. márc. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
A nem vonzó nő is biztos jobban örülne egy jóképű, izmos pasinak, de csak kövér, csúnya barátunk jut neki. Sportolni meg minek, az hülyeség.
2017. márc. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Szánalmas az az ember, aki csak azért jön össze valakivel, hogy ne legyen magányos és szexelhessen.
2017. márc. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2. Igen visszafelé is ugyanúgy megvan a kérdés...
2017. márc. 24. 14:07
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Ha sok a zseton akkor nagy maci, ha nem akkor kövér disznó.


Am nehogy azt hidd h egy 120+ -os csajárt ütik le egymást a pasik is.

2017. márc. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van mindenre pelda. Multkor dumaltam par percet egy ilyen fiatal duci parral, ott a lany ugyan jol oltozott meg szep arca, haja volt szoval csak a sulya volt gaz es szemelyisegre is ilyen kedves, jo arc lanynak tunt es a srac is normalis volt, beloluk pl nem az aradt, hogy csak ez jutott, hanem latszott, hogy imadjak egymast :D De arra is latok peldakat amikor ket ilyen csunya ember vonul az utcan kezenfogva, fapofaval, "mindenkit utalok" tekintettel... Hat naluk nem tudom, mi van 😅
2017. márc. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hidd el, aki ilyen pasival beéri, annak a lánynak meg jobban tetszenek a helyes, sportos, sikeres férfiak
2017. márc. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem az, aki saját magára igénytelen, a párjára is az.

Persze, vannak olyanok, akiket a többség, beleértve az igénytelenek szépnek látnak, de egy igénytelen ember az egész csomagot nézi, nem látja a részleteket.

Nem zavarja, hogy a nőjén nem egy profin elkészített manikűr van, hanem lepattogzott körömlakk. Nem tűnik fel neki, hogy a másiknak sárgák a fogai, nem látja a különbséget egy profi borbély/fodrász által elkészített haj és egy béna között, nem zavarja a göcsörtös bőr. Egyszerűen nincs érzékük a széphez, úgy vannak vele, hogy jóazúgy.

Az pedig, hogy vki csúnya, nem jelenti azt, hogy eláshatja magát. Az én pasim sem egy nagy szépség, de imádom benne, hogy igényes és maximalista, mind a külsejére, mind a személyiségére nézve próbál a legjobb lenni. Mindig tip-top és sokat fejleszti magát.

2017. márc. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

miért lenne megalkuvás? tényleg borzalmasan felszínes világot élünk ha ilyen kérdések születnek..

Két ember összetalálkozik és szimpatikusak lesznek egymásnak, randiznak és egymásba szeretnek..ennyi..nem kell túlkomplikálni, meg h csak ő jut neki, stb..

Csinos szexi barátnőt is meglehet unni és egy duci nőt is lehet örök lángoló szerelemmel szeretni, bármily hihetetlen..

2017. márc. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnek a kifejezetten jópasik. Beszélgettünk csajok páran. mindenki mást pasiért áradozott, és kitágult szemekkel néztünk a ámsikra,hogy na, ne! Az,hogy kövér egy pasi, kövér egy csaj - külsőségek, és igenis bejöhetnek egymásnak. Mert lehetnek aranyosak,egymás szemében vonzóak, okosak, talpraesettek, és ezer jó tulajdonsággal felruházottak. Míg egy igazán jó pasi, 10/10-es csaj is lehet kevésbé vonzó a belső tulajdonságai miatt.


Nekem is van duci barátnőm, és annak ellenére,hogy én eléggé jó külső adottságokkal rendelkezem még irigy is vagyok rá olyan csinos :)

2017. márc. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!