Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, mit rontok el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, mit rontok el?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, egyszerűen nem megy az ismerkedés. Élőben lepattintanak, neten pedig facebook-profil csere után "felszívódnak" a lányok. Tudom ezt így látatlanban nehéz megmondani, talán privátban könnyebb lenne.


u.i.: nem szánalmas próbálkozásnak szánom a kérdést, mielőtt ezzel jöttök



2019. aug. 28. 21:53
1 2 3 4
 21/31 Lazy Lover ***** válasza:
Azt neked kell tudnod de tuti benned van a hiba tarts ő ismeretet hogy mit rontasz el
2019. aug. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Kicsit a "van valami furcsa és megmagyarázhatatlan" főszereplőjére emlékzetetsz. Szerintem nem adsz elég teret a másiknak. Alfáskodsz, még ha nem is érzed így, mert azért csinálod, mert izgulsz. Nem szabad nagyon nyomulni a másikra, mert megrémül tőle.
2019. aug. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Off #5 akinek nincs annyi ver a pcajaban h odajojjon es leszolitson annak nem hiszem el h engem akar.Vallalom ha emiatt leunalmasoznak. Ez nem azt jelenti h keptelen vagyok jeleket kuldeni vagy visszairni ha a masikkal csetelek,vagy rairni masnap h h aludt, de soha nem fogok odamenni hajcsavargatva senkihez h kavera hivjam. Ha nem vesz eszre magatol valoszinuleg nem egymast keressuk.
2019. aug. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

17-es:

nyomulós biztosan nem, talán inkább unalmas.


18-as:

igen, a minél hamarabbi személyes találkozó a célom.


19-es:

ha már randiig eljutok, ott picit nyomulósabb vagyok, aztán ha nem olyan a lány, akkor visszább veszek. Csak odáig el kéne jutni :'D


22-es:

ebben is van valami. De azért annyira nyomulós sem vagyok, inkább csak a "hülye dumát" lököm. De például tegnap beszélgettem egy volt osztálytársnőmmel, aki szintén ott volt a kiránduláson, és azt mondta, hogy tök jókat nevetett a dumáimon, dicsérte, hogy én legalább feldobtam a hangulatot.


23-as:

elég maradi hozzáállás, de ezzel nem tudok mit kezdeni :D

2019. aug. 29. 10:41
 25/31 A kérdező kommentje:
Beszéltem KÉT lánybarátommal, tök őszintén, és az a baj, hogy nem tudták ők sem megmondani, hogy mit rontok el. 10-ből olyan 6-7-re értékeltek engem, elmondták, hogy amúgy minden rendben van velem, nem nézek ki rosszul, egyszerűen csak - nekik legalábbis - nem jövök be.
2019. aug. 30. 22:53
 26/31 A kérdező kommentje:
Megint találkoztam a lánnyal, az elején próbáltam ignorálni, utána elkezdett velem incselkedni, táncoltunk (inkább csak közösen a többiekkel), én néha meg-megfogtam a derekánál, majd egyszer a kezét is (az enyémet kinyújtottam, ő meg megfogta), jött utánam. A barátnője viszont még mindig azt mondja, hogy nem jövök be, és messengeren se nagyon válaszol. Nem tudom hova tenni a dolgot, szerintem le kéne zárnom.
2019. szept. 11. 16:27
 27/31 A kérdező kommentje:

Elvagyok itt magammal...:D


Sajnos ma jött a válasz, hogy nem jövök be neki. Evvan :D

2019. szept. 16. 21:39
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem akarnak megsérteni a lányok. Ha minden lány azt mondja, hogy neki nem jössz be, akkor sajnos rosszul nézel ki.
2019. szept. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Attól még próbálkozni szabad :D
2019. szept. 17. 12:47
 30/31 A kérdező kommentje:
Tegnap felhívtam, ma mondta, hogy dolga volt, ma visszahív. Visszahívott, igent mondott ^^
2019. szept. 21. 20:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!