Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, mit rontok el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, mit rontok el?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, egyszerűen nem megy az ismerkedés. Élőben lepattintanak, neten pedig facebook-profil csere után "felszívódnak" a lányok. Tudom ezt így látatlanban nehéz megmondani, talán privátban könnyebb lenne.


u.i.: nem szánalmas próbálkozásnak szánom a kérdést, mielőtt ezzel jöttök



2019. aug. 28. 21:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
79%
Te mit gondolsz miert?
2019. aug. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Nem mindegy,hogy ismerkedni akarsz vagy komoly kapcsolatot? A stílus is fontos
2019. aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

1-es:

annak ellenére, hogy szerintem teljesen átlagos arcom van, valahogy mégse jön be a lányok többségének:D


2-es:

éppen mire vevő az adott lány, akinél próbálkozok. Nem azt mondom, hogy mindegy mi, csak legyen, de vevő vagyok komolyabb és lazább dolgokra is.

2019. aug. 28. 22:01
 4/31 anonim ***** válasza:
87%
Mert baromira görcsös vagy és minden áron ismerkedni akarsz. Mindegy kivel csak nő legyen ez pedig taszító. Nem kell minden nőnél bepróbálkozni, nem kell ráírogatni random csajokra, nem kell rágörcsölni, hogy legyen valakid. Élni kell szépen a kis életedet és megvárni, amíg megismersz valakit aki tényleg levesz a lábadról. Nem kell erőlködve folyamatosan csajozni és próbálkozni mert taszító.
2019. aug. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
22%

#4 ha ezt nem tesszük a büdös életben nem lenne barátnönk, hiszen a nők semmit nem csinálnak, csak szó szerint várnak, hogy majd ráirjon, leszolitsa, elhivja valahova az álmai pasija és persze ha picit is nem olyan elsőre, mint az álmaiban, akkor el is utasítja. Legtöbbet az sem zavarja, ha emiatt 25-28 évesen egyedülálló...

Szóval ha nem próbálkozunk mi férfiak kb az összes létező módon, akkor mégis hogy a fenébe lenne bárkinek is kapcsolata.


Üdvözöllek a férfi női egyenjogúság világában. Lányok tessék nektek is odatenni valamit, mert iszonyú unalmasak vagytok...

2019. aug. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

4-es:

nem szoktam random ráírogatni csajokra, tinderen szoktunk matchelni, ahol van fent rólam rendes kép, szóval gondolom, hogy tetszem nekik. Általában ők szokták felhozni, hogy beszélgessünk messengeren vagy instagramon, mert ott tudunk privátban képet küldözgetni (nem feltétlen magunkról).


Egyébként meg pár éve ezt csinálom, hogy megyek az árral, de nem jött be, mert nem vagyok adonisz, hanem szeretnék tenni is érte.

2019. aug. 28. 22:26
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Messenger/Viber etc. általában zsákutca. Vagy szervezel egy találkozót belátható időn belül, vagy ellaposodik az egész. Én ezért nem is bajlódom neten olyannal, aki nem él a környéken, egyszerűen nehéz írásban idegennel sokáig izgatott szóváltásban maradni.
2019. aug. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

7-es:

általában fél-1 nap chatelés után felvetem a személyes találkozó lehetőségét.

2019. aug. 28. 22:33
 9/31 anonim ***** válasza:
Mit csinálsz osmerkedés címszó alatt? Mit mondasz, mit teszel?
2019. aug. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

3: "vevő vagyok komolyabb és lazább dolgokra is."


Ez pl. egy nagy szűrő. Sok nőnek nem felel meg a kikapós férfi.

Amennyiben többekkel akarsz szexelni, akkor a könnyebb nők viszont azt nézik meg, mennyire vagy felkészülve erre (intim higiénia, STD-infók, szűrés, stb.), mert ők is kellemes dolgokat akarnak átélni, nem májgyulladással és méhgyulladással meg nemi herpesszel végezni a kalandot veled.

2019. aug. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!