Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Mit rontok el intim...

Lányok! Mit rontok el intim borotválásnál?

Figyelt kérdés
Előtte testradírral leradírozom, zuhanyzásnál bevizezem, majd borotválkozó zselét használok, azzal bekenem, leborotválom. Végül radír, majd hintőpor/Bepanthen/körömvirág krém/testápoló együttesből az egyik (mikor melyik). Mindent megteszek, hogy ne legyen semmi baja, mégis kipattog, begyullad, viszket, benő a szőr, minden baja van. Miért??? Mit tegyek ellene?
2014. máj. 20. 00:14
 1/5 anonim válasza:

Milyen borotvát használsz, milyen időközönként cseréled?

Én férfi eldobható gillette-el borotválom. Vizezés, borotvahab, borotválás, csak sima vizes lemosás, és nem pattogzik, szőr is csak nagyon ritkán nő be 1-2 szál. A női borotváktól mindig kipattogzottam.

2014. máj. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Azt rontod el, hogy borotválod, úgy tűnik :)
2014. máj. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szőr növésével egy irányba húzd a borotvát

-nem lesz tükörsima, de cserébe nem pattogsz ki

2014. máj. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az aloe vera gélt használd vagy kifejezetten epilálás utáni nyugtató balzsamot.
2014. máj. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más válik be, én simán intim mosakodót teszek rá, felhabosítom, leborotválom (Lidl-s olcsó borotvám van) szőrnövekedéssel ellentétesen, aztán semmit nem teszek rá, és nem pattog ki meg semmi gond nincs.
2014. máj. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!