Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, mit rontok el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, mit rontok el?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, egyszerűen nem megy az ismerkedés. Élőben lepattintanak, neten pedig facebook-profil csere után "felszívódnak" a lányok. Tudom ezt így látatlanban nehéz megmondani, talán privátban könnyebb lenne.


u.i.: nem szánalmas próbálkozásnak szánom a kérdést, mielőtt ezzel jöttök



2019. aug. 28. 21:53
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

9-es:

példa: közös kiránduláson egy volt osztálytársam bemutatott a barátnőjének, már első nap sokat nevettünk, kimentünk éjszaka beszélgetni, konkrétan ismerkedős kérdéseket tettünk fel egymásnak, bár egyáltalán nem volt célunk ezt szándékosan tenni. Már-már úgy éreztem, hogy bejövök neki, nem állt meg a beszélgetés, birizgálta a haját, aztán egyszercsak a semmiből bement a házba :'D


10-es:

mivel mostanában semmi szerencsém, ezért biztosíthatok bárkit, hogy a higiénia teljesen rendben van :D Nem vagyok (nemi) beteg, napi 2x is van, hogy tusolok, ápolt vagyok, van nálam óvszer is.

2019. aug. 28. 23:10
 12/31 anonim ***** válasza:

"birizgálta a haját, aztán egyszercsak a semmiből bement a házba :'D"


És? Ebből gondolod, hogy elrontottál valamit?

2019. aug. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

12-es:

igen, mert márnap már valamivel közömbösebb volt velem, este kihívtam, hogy folytassuk, de nem jött.

2019. aug. 28. 23:14
 14/31 anonim ***** válasza:
80%

"Nem vagyok (nemi) beteg, napi 2x is van, hogy tusolok, ápolt vagyok, van nálam óvszer is."


Látod ez az! Semmit nem tudsz az STD-kről és hogy hogyan tudod megállapítani, van-e. Én ez alapján a mondat alapján meszsze elkerülnélek, ha akarnál tőlem valamit.

2019. aug. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
13: Értem. Szerintem semmit nem rontottál el, hacsak nem jött le neki is, hogy nem vagy biztonságos szexuális partner.
2019. aug. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Már ne is haragudj, de te meg engem nem ismersz :D


Egyébként meg nem szexelni akartam vele fél nap ismertség után, hanem kicsit közelebb kerülni hozzá (csók, ölelés, ilyesmik).

2019. aug. 28. 23:18
 17/31 anonim ***** válasza:
Nem az a baj hogy pl nyomulos vagy? Vagy egy idő után uncsi? (nem ismerlek így csak tippelni tudok hátha de ne vedd rossz néven. :).)
2019. aug. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Kezdetnek az a baj, hogy ha túl sokáig (értsd: napokig) levelezgettek, akkor alábbhagyhat az érdeklődés, unalmassá válhat a dolog. Ilyenkor, ha van egy rámenősebb szimpatikus pasi, akkor általában az nyer.


Szerintem érdemes lenne minél hamarabb megbeszélni egy személyes találkozót.



Én még az aktív, randizós korazakomból arra emlékszem, hogy:


1. Hacsak nem vagy kiemelkedően jóképű vagy jó dumájú, akkor a lányok nem szeretik, ha az utcán vagy idegenként próbálkozol náluk és lököd a süket szöveget. Ahhoz nagyon jónak kell lenned, hogy pl.buliban vagy az utcán ez bejöjjön.


2. A netes, képcserés (hiába társkeresős) beszélgetések ideig-óráig tartják fent az érdeklődést és nem is figyelnek általában 100%-ban a partnerre, mert közben beszélget másokkal is, körmöt lakkoz, hajat vasal, vagy csak simán mást is csinál.

2019. aug. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyén csinálod a dolgokat. Ha túl korán veted fel a személyes találkozó lehetőségét, akkor az ijesztő, mert lehet, hogy valami pszichopata gyilkos vagy. Vagy csak elkeseredett vagy és kanos, aki sos találkozni akar...ez is ijesztő.


Ha úgy látod, hogy szimpatikus vagy a csajnak, akkor másnap lehet telefonon beszélgetni és akkor ha még mindig okés minden, fel lehet vetni a személyes találkozó lehetőségét. Lehetőleg napközben, nyilvános helyen. Ha este akarod elhívni egy erdei sétára szarvasbőgést hallgatni, az megint gyanús.

Mondd meg, hogy tudsz egy jó kis kávézót valahol és beülhetnétek beszélgetni egy kicsit.


Ha túl gyorsan haladsz a randin (azaz a találkozásnál rögtön megmarkolod a seggét és lesmárolod), az sem jó. Ha lassan haladsz (mondjuk a 100.randi után) és töketlenkedsz, bénázol, akkor az sem jó, mert megunja és közben lehet megkörnyékezi más is.


Ha pedig úgy érzed, hogy szimpatikus vagy neki, meg tudod nevettetni stb, akkor rákérdezhetsz, hogy mikor látod legközelebb. Ha nem lerázós választ ad (beteg nagymama, fodrászhoz kell vinni Fifikét stb), akkor bepróbálkozhatsz nála.

2019. aug. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
45%
Nők ezt sosem fogják megmondani neked, de egyszerűen azért, mert nem nézel ki elég jól.
2019. aug. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!